Objavte lety za najlepšie ceny

Uruguaj Termas de Guaviyú

Ubytovanie Uruguaj Termas de Guaviyú


Uruguaj, krajina známa svojou krásnou prírodou a termálnymi kúpeľmi, má na svojom území hneď niekoľko miest, kde si môžete užiť oddych a relax. Jedno z týchto miest je aj termálne kúpeľné mesto Guaviyú, ktoré sa nachádza na severozápade krajiny, v blízkosti hraníc s Argentínou. Toto miesto ponúka návštevníkom vynikajúce ubytovacie možnosti, ktoré by sme sa v tomto článku radi bližšie pozreli.

Termas de Guaviyú sú ideálnym miestom pre tých, ktorí vyhľadávajú termálne kúpele a príjemný oddych. Mesto sa nachádza uprostred nádhernej prírody a ponúka rôzne druhy ubytovania, ktoré si určite obľúbite. Pre tých, ktorí si chcú dopriať luxusné bývanie, je tu mnoho možností, ktoré si môžu zvoliť. Okrem štandardných izieb a hotelových apartmánov tu nájdeme aj veľké vily s bazénmi, súkromnými záhradami a plným komfortom.

Ak hľadáte skôr ubytovanie, ktoré je o niečo cenovo výhodnejšie, termálne kúpele Guaviyú tiež ponúkajú rôzne druhy hostelov a apartmánov. Pre tých, ktorí sa rozhodnú pre tzv. "glampingové" ubytovanie, sú k dispozícii čisté a útulné stany s postelemi, ktoré vám umožnia stráviť noc priamo pod hviezdami.

Okrem ubytovania ponúka termálne kúpele Guaviyú tiež množstvo možností na oddych a relax, ako sú napríklad termálne bazény a liečivé bahenné kúpele, ktoré sú dokonalými miestami na zmiernenie stresu a zároveň príjemného oddychu. Pre tých, ktorí sa neradi len tak váľajú, sú k dispozícii aj rôzne aktivity ako jazda na koni, rybolov, turistika a iné.

Celkové ubytovanie v termálnom kúpeľnom meste Guaviyú je skutočne úžasné a kľudné, ideálne na relax a odpočinok. Preto, ak sa chystáte na dovolenku do Uruguaja, určite by ste si mali odskočiť do tohto nádherného miesta a dopriať si skutočne krásne a pohodlné ubytovanie, ktoré si zaslúžite.


Dovolenka Uruguaj Termas de Guaviyú


Uruguaj súčasne láka turistov na nádherné pláže Atlantického oceánu, množstvo historických pamiatok a charmantné mestečká. Avšak, turistickým lákadlom sú aj termálne kúpele v lokalite Termas de Guaviyú, ktoré sú ideálne miesto pre oddych a očistenie tela aj ducha.

Termas de Guaviyú sa nachádzajú blízko hraníc medzi Brazíliou a Uruguajom, v departemente Paysandú, prihraničnej oblasti s Rio Grande do Sul. Táto oblasť bola kedysi obývaná indiánmi, ktorí si v tejto oblasti všimli liečivé účinky termálnych prameňov. Dnes sú kúpele vytvorené na základe využitia týchto prameňov.

Termas de Guaviyú sú rozdelené na dva sektory, ktoré ponúkajú rôzne druhy služieb. Jeden sektor sa zameriava na trávenie rodinnej dovolenky, s oddychom, kúpaním, zábavou a rôznymi aktivitami pre deti. Druhý sektor ponúka slabšiu zábavu, ale zato väčší relax s viac spaciami a termálnymi kúpeľmi.

Termálna voda v Termas de Guaviyú obsahuje 13 minerálov, ktoré majú liečivé vlastnosti. Táto voda je ideálna pre relaxáciu a liečenie takých problémov ako sú artritída, bolesti chrbta, stres a iné bolesti. Táto voda bola testovaná v laboratóriách a potvrdilo sa, že je to voda s minerálnymi vlastnosťami potrebnými pre organizmus. Je tiež vhodná pre deti, ktoré si môžu užiť malé termálne bazény s teplou vodou.

V termálnych kúpeľoch sú tiež rôzne procedúry a masáže, ktoré môžu byť zakúpené za poplatok. Okrem toho ponúkajú plno rôznych aktivít v okolí, ako napríklad turistiku, rybolov, kajakárstvo, futbolové ihrisko a iné športy. V okolí sú aj historické pamiatky, medzi nimi skvostná Mestská knižnica a Kostol Nuestra Señora de los Desamparados.

Okolie Termas de Guaviyú je ideálne pre príjemné prechádzky a cykloturistiku. V blízkosti sa nachádza národný park Santa Teresa, ktorý sa nachádza na pobreží Atlantického oceánu, kde si môžete vychutnať nádherné pláže, farnosti a rieky.

Uruguaj Termas de Guaviyú sú jedným z najlepších miest, kde môžete ísť odpočívať cez celý rok. Vyskúšajte sa im dovoliť a vychutnajte si to najlepšie miesto pre relax s rodinou alebo priateľmi. Cenová ponuka ubytovania je rozumná a dovolenka v Uruguay Termas de Guaviyú je obľúbenou voľbou turistov.


Letenka Uruguaj Termas de Guaviyú


Uruguaj je krajina v Južnej Amerike, ktorá ponúka návštevníkom množstvo zaujímavých miest a aktivít. Jedným z takých miest je aj Termas de Guaviyú.

Termas de Guaviyú sú termálne pramene, ktoré sa nachádzajú na juhu Uruguaja, asi 300 kilometrov od Montevidea. Ide o oblasť, ktorá je roztrúsená v okolí rieky Guaviyú, kde sa nachádza množstvo útesov a prírodných jazierok. Tieto termálne pramene sú dôležitým turistickým cieľom v Uruguaji a každoročne privítajú množstvo návštevníkov z rôznych krajín sveta.

Termas de Guaviyú sa nachádzajú v úplne prírodnej oblasti, čím sú ešte krajšie. Okolo sa rozprestiera bujná zeleň, ktorá kričí svojou prekrásnou farbou. Uprostred týchto prírodných divov sa nachádzajú termálne pramene, ktoré sa tešia návštevám turistov, ktorí sem chodia, aby si užili jazdy na kajaku, pikniky, alebo len relaxovali na pláži.

K dispozícii sú rôzne druhy ubytovania v okolí Termas de Guaviyú, ktoré zahŕňajú luxusné hotely a ubytovacie zariadenia pre študentov. Okrem toho sú k dispozícii rôzne aktivity a zábava, kde sa návštevníci môžu zapojiť.

Pre cestovateľov, ktorí hľadajú ideálne miesto na oddych a relax, sú Termas de Guaviyú tou najlepšou voľbou aj pre to, že letenky do Uruguaja sú lacné a dostupné z rôznych častí sveta. Poznať a objavujte krásu tejto krajiny - navštevujte Termas de Guaviyú.


Počasie Uruguaj Termas de Guaviyú


Termas de Guaviyú sa nachádza v blízkosti mesta Paysandú v Severnom Uruguayi. Toto oblasť je známa svojimi termálnymi prameňmi, ktoré sú ideálne pre turistov, ktorí hľadajú oddych a relaxáciu. Počasie v Uruguaji zvyčajne býva miernym a vlhkým oceánskym klimatom, ale v prípade Termas de Guaviyú sa klima líši.

Letá v Termas de Guaviyú sú horúce a vlhké, s priemernými teplotami okolo 30°C. Teploty však môžu niekedy dosiahnuť až 40°C. Vzhľadom na vlhkosť, pocitová teplota je ešte vyššia. Preto by ste mali byť opatrní, keď plánujete aktivity vonku. Dôležité je hydratovať sa často a vyhýbať sa horúčave v najteplejších hodinách dňa.

Zimy sú miernym a suchším obdobím v Uruguaji. Teploty v Termas de Guaviyú sú v priemere okolo 15°C, ale v noci môžu klesnúť na približne 5°C. Máloktorí turisti navštevujú Termas de Guaviyú počas zimného obdobia kvôli nižším teplotám, ale stále je tu dosť tepelných prameňov, ktoré zabezpečujú celoročné kúpanie v horúcej vode.

Je dôležité mať na pamäti, že počas daždivého obdobia (zvyčajne v lete) sa môžu termálne pramene zaplaviť. Preto by ste mali byť pri plánovaní návštevy Termas de Guaviyú opatrní, ak máte v pláne navštíviť horké pramene.

Vezmite si do Termas de Guaviyú vhodné oblečenie, ktoré zodpovedá aktuálnemu počasiu. Nezabudnite aj na ochranný krém proti slnečnému žiareniu a čiapku, aby ste sa chránili pred slnečnými lúčmi a teplom.

Celkovo platí, že Termas de Guaviyú je ideálnou destináciou pre turistov, ktorí hľadajú relax a oddych v príjemnom prostredí. Bez ohľadu na ročné obdobie, v Termas de Guaviyú zostanete vždy v kontakte s prírodou a môžete si užiť prírtodné termálne pramene a kúpanie.


Najčastejšie otázky a odpovede Uruguaj Termas de Guaviyú


Otázka 1: Kde sa nachádza Termas de Guaviyú?
Odpoveď: Termas de Guaviyú sa nachádza v Departamente Paysandú v Uruguaji.

Otázka 2: Aké sú termálne kúpele v Termas de Guaviyú?
Odpoveď: Termas de Guaviyú ponúka termálne kúpele s horúcimi prameňmi a minerálnymi vodami.

Otázka 3: Je možné ubytovať sa v Termas de Guaviyú?
Odpoveď: Áno, Termas de Guaviyú má hotely, bungalovy a kempingové miesta k dispozícii.

Otázka 4: Aké aktivity sú k dispozícii v Termas de Guaviyú?
Odpoveď: Návštevníci si môžu vychutnať termálne kúpele, prechádzky v prírode, cykloturistiku a rybolov.

Otázka 5: Ako sa dostať do Termas de Guaviyú?
Odpoveď: Termas de Guaviyú je možné dosiahnuť autom, autobusom alebo letiskovým transférom z Montevidea alebo z Paysandú.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky