Objavte lety za najlepšie ceny

Togo Bassar Market

Najčastejšie otázky a odpovede Togo Bassar Market


1. Kedy otvárate obchod?
- Otvárame každý deň okolo 8:00 ráno a zatvárame okolo 19:00 večer.

2. Aké tovary máte k dispozícii?
- Máme široký sortiment potravín, oblečenia, kozmetiky, domácich potrieb a mnoho ďalších tovarov.

3. Akceptujete platbu kartou?
- Áno, akceptujeme platby kartou.

4. Máte parkovisko pre zákazníkov?
- Bohužiaľ, nemáme vlastné parkovisko, ale v okolí obchodu sa nachádza verejné parkovisko.

5. Máte možnosť objednávky cez internet?
- Momentálne nemáme online obchod, ale pracujeme na tom, aby sme túto možnosť v budúcnosti zavedli.

6. Môžem u vás zohnať bio potraviny?
- Áno, máme aj bio potraviny v našom sortimente.

7. Aké máte otváracie hodiny počas sviatkov?
- Počas sviatkov, ako sú Vianoce alebo Veľká noc, máme zvyčajne skrátené otváracie hodiny. Informácie o upravených otváracích hodinách budeme včas zverejňovať na našej webovej stránke alebo v obchode.

8. Môžem u vás zaparkovať s bicyklom?
- Áno, umožňujeme parkovanie bicyklov pred obchodom.

9. Aké sú vaše predajné podmienky?
- Naše predajné podmienky sú stanovené v súlade s legislatívou a môžu sa líšiť v závislosti od tovarov a služieb, ktoré ponúkame. K dispozícii sú na vyžiadanie v našom obchode.

10. Máte v ponuke aj miestne produkty?
- Áno, snažíme sa ponúkať aj miestne produkty a podporovať tak lokálnu ekonomiku.


Počasie Togo Bassar Market


V Togo Bassar Market je veľmi teplé a vlhké počasie, ktoré je ovplyvnené tropickým podnebím. Veľké množstvo dažďov sa vyskytuje v období od mája do októbra, pričom v júli a auguste je obzvlášť veľa zrážok. Na druhej strane, v zime, ktorá trvá od decembra do marca, je počasie suchšie. Teplota v Togo Bassar Market sa pohybuje medzi 22°C až 32°C počas celého roka, s najteplejšími mesiacmi od marca do mája, keď teploty môžu narásť dokonca až na 35°C.

Pri návšteve Togo Bassar Market sa môžeš stretnúť s rôznymi klimatickými podmienkami, v závislosti na oblasti a ročnom období. Napríklad, v okolí rieky Mono sa vyskytujú záplavy, ktoré môžu ovplyvniť cestu alebo ubytovanie. Okrem toho, v prípade silných dažďov sa môže vyskytnúť aj problém s nedostatkom pitnej vody, a preto je potrebné si priniesť zásoby.

Pri návšteve Togo Bassar Market je preto dôležité zvoliť si vhodné oblečenie a obuv, ktoré ti umožnia pohodlné pohybovanie v teplom a vlhkom prostredí. Odporúčame si priniesť so sebou veternú alebo dažďovú bundu, aby si sa dokázal ochrániť pred možným dažďom alebo vetrom.

Celkovo je Togo Bassar Market nádherným miestom, ktoré stojí za návštevu, ale treba byť pripravený na rôzne klimatické podmienky a prispôsobiť sa im. Ak sa prispôsobíš počasiu a máš so sebou aj zásoby potravín a vody, určite užiješ svoju cestu a uvidíš krásne miesta, ktoré Togo Bassar Market ponúka.


Ubytovanie Togo Bassar Market


Togo Bassar Market je veľké tradičné trhovisko nachádzajúce sa v meste Bassar v Togu. Tento trh sa nachádza v severnej časti krajiny a jeho obľubou sa teší u miestnych aj turistov.

Ak hľadáte útulné a pohodlné ubytovanie v okolí Togo Bassar Market, máte na výber niekoľko možností. V blízkosti trhoviska sa nachádza niekoľko hotelov, penziónov a ubytovaní. Ak hľadáte niečo exotické, môžete sa rozhodnúť pre pobyt v miestnom dome, tzv. hutti.

Jednou z možností ubytovania je Hotel Moraletlaga. Tento hotel sa nachádza v blízkosti Togo Bassar Market a ponúka moderné zariadenie a pohodlné izby s klimatizáciou. Hotel má aj bazén, reštauráciu a bar. Tento hotel je vhodný pre turistov aj pre obchodné cesty.

Ďalšou možnosťou ubytovania je Hotel de la Paix. Tento hotel sa nachádza len pár minút od trhoviska a ponúka klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou a satelitnou TV. V hoteli je tiež reštaurácia, kde si môžete vychutnať tradičné togské jedlá.

Ak hľadáte niečo jednoduchšie, môžete sa rozhodnúť pre pobyt v miestnej huttie. Tieto domčeky sú vyrobené z dreva a nachádzajú sa v blízkosti trhoviska. V huttie nájdete matrace na zemi a jednoduché vybavenie. Táto možnosť sa hodí na krátkodobý pobyt a ponúka turistom skutočne autentický zážitok.

Celkovo je ubytovanie v okolí Togo Bassar Market pomerne dostupné a najlepšie sa nájde podľa vašich potrieb a finančných možností. V každom prípade vás čakajú nezabudnuteľné zážitky z tradičného trhoviska a autentického života v Togu.


Dovolenka Togo Bassar Market


Togo Bassar Market: Zážitok z exotického trhu

Togo, táto západoafrická krajina, ktorá je často prehliadaná turistami, je domovom niektorých najfascinujúcejších trhov na svete. Jedným z nich je trh Bassar v oblasti centrálnych saván v severnom Togu, kde si návštevníci môžu vychutnať mix zápachov, zvukov a chuťov, ktoré sú charakteristické pre tento kontinent.

Výlet na trh Bassar je ako cesta späť v čase. V rámci trhu sa nachádza oblasť, kde sa predávajú tradičné predmety ako sú potraviny, remeslá a odevy, ktoré sú vyrábané v priestoroch priľahlých kmeňov. Sú tu však aj oblasti, kde sa predávajú zvieratá, zlaté šperky, či aromatické korenie.

Vôňa miestnych korenín a kávy sa núka prostredníctvom každého stánku obohacujúc návštevu o viacej vôní. Návštevník môže po cene mnohokrát pokojne pojednať.

Trh Bassar je tiež domovom kreatorov a mnohých domácich sa tu ozývajú, aby predstavili svoje vlastné odevy, kabelky, či umelecké diela.

Väčšina funkcií trhu sa koná prevažne v skorých ranných hodinách, keďže je teplota príjemná a keďže obyvatelia trhu sú zvyknutí na skoré vstávanie. Návštevníci však môžu navštíviť trh počas akéhokoľvek dňa a nájsť si svojich obľúbených obchodníkov, ktorí často poznajú mnoho zákazníkov po celý život.

Pokojným spôsobom, akým sa predáva tovar a výrobky na trhu Bassar, spolu s jeho koloritom a atmosférou, môže byť jediným aspektom návštevy Togu, ktorý nemusíte obísť.

Dovoľte si tento zážitok a presvedčte sa, že trh Bassar v ďalekom Togu vám poskytne závislosť na dobrodružstve a zároveň pohodlí, ktoré nájdete iba v exotických miestach ako je toto.


Letenka Togo Bassar Market


Ak hľadáte miesto na nákup tradičných afrikánskych výrobkov, určite nemôžete prehliadnuť trh v Bassare v Togu. Nachádza sa v severnej časti krajiny v blízkosti hraníc s Beninom, je to miesto, kde môžete zažiť autentický africký trh, kde sa kúka, vonia a cíti Afrika.

Bassar trh je známy pre svoje špecifické produkty, ktoré sú charakteristické pre krajinu Togo. Ľudia sem prichádzajú nakupovať mäso, rýžu, yam, ovocie a zeleninu, ale hlavne sem chodia nakupovať kože, látky, drahé kovové a drevené predmety a rôzne ozdoby.

Na trhu sú stánky, na ktorých sa predávajú rôzne druhy koží a kožených výrobkov, ako sú kabelky, opasky, topánky a oblečenie. Rôzne typy látky sú ďalšou atrakciou trhu, z ktorých sa vyrábajú tradičné odevy. Mnohé z týchto materiálov sú zdobené krásnymi vzormi, farbami a textúrami.

Na trhu nájdete aj množstvo umeleckých predmetov a rúšok. Toto je miesto, kde sa môžete zapojiť do miestnych rituálov a nakúpiť rôzne druhy mäsa a rastliny používané pri liečení chorôb.

Ako cestovať do Toga a návšteve Bassar trhu? Je možné kúpiť letenky do Lome, hlavného mesta Toga. Po prílete do Lome by ste mohli cestovať do Bassaru, ktorý sa nachádza približne štyri hodiny cesty autom. Existuje aj miestny dopravný systém, ktorý vás tam dostane, avšak najlepšou voľbou by bolo najať si súkromného vodiča alebo sprievodcu.

Bassar trh v Togu je jedným z najzaujímavejších miest v Afrike na nákup autentických afrických výrobkov. Ak sa budete zaujímať o miestnu kultúru a tradičné remeslá, zavítajte na tento trh a užite si to, na čo Afrika doslova v duchu vyzýva.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky