Objavte lety za najlepšie ceny

Slovinsko Otočec Castle

Ubytovanie Slovinsko Otočec Castle


Slovinsko je krajina bohatá na zaujímavosti a kultúru, a ak hľadáte niečo nevšedné a historické, potom by ste mali zvážiť ubytovanie v Otočec Castle. Hrad Otočec je nádherné historické stavba nachádzajúca sa v údolí rieky Krka a je ľahko dostupný z mesta Novo mesto.

Otočec Castle bol postavený v 13. storočí ako obranná pevnosť, ktorá sa s časom stala mimoriadnym príkladom renesančného a barokového umenia a architektúry. Dnes slúži ako luxusné ubytovanie pre turistov, ktorí si chcú užiť atmosféru stredovekého hradu a vychutnať si nádherný výhľad na okolitú prírodu a rieku Krka.

Otočec Castle ponúka celkovo 16 ubytovacích jednotiek, ktoré sú rozdelené do jednej apartmáne a 15 izieb. Každá z izieb a apartmánov je vkusne a luxusne zariadená, s použitím klasických stredovekých a renesančných nábytkov a prvkov. V izbách sa nachádzajú všetky moderné vybavenia, ako sú klimatizácia, televízia a Wi-Fi.

Hostia môžu tiež využívať rôzne služby, ako sú spa a wellness centrum, ktoré ponúka širokú škálu masáží a kozmetických služieb. Hotel tiež organizuje rôzne aktivity pre hostí, ako sú jazda na kanoe, cyklistika a turistika v okolí. Pre kultúru a históriu milujúcich turistov je možné si objednať prehliadku hradu, ktorá ponúka fascinujúci pohľad na históriu tohto skvelého miesta.

Otočec Castle tiež ponúka reštauráciu, v ktorej sa podávajú vynikajúce jedlá z regionálnej kuchyne. Hostia môžu vychutnať to najlepšie, čo Slovinsko ponúka, v prostredí, ktoré je skutočne nezabudnuteľné.

V Otočec Castle dokážete nájsť dokonalú rovnováhu medzi starovekou históriou a modernými vybaveniami. Je to skutočne kúsok raja uprostred Slovinska, ktorý určite stojí za to navštíviť. Ak chcete stráviť oddych vo vyhľadávanom hradom v Slovinsku, vyhľadajte si Otočec Castle.


Najčastejšie otázky a odpovede Slovinsko Otočec Castle


Otázka: Aké je najlepšie obdobie na návštevu hradu Otočec?
Odpoveď: Najlepšie obdobie na návštevu hradu Otočec je jarné a letné obdobie, keď je príroda plne rozkvitnutá a sú k dispozícii vonkajšie aktivity.

Otázka: Aké sú možnosti ubytovania na hrade Otočec?
Odpoveď: Hrad Otočec ponúka ubytovanie v komfortných izbách a apartmánoch s výhľadom na krásne okolie. Hostia majú výhody ako priamy prístup do wellness centra, ktorý je zahrnutý do ceny ubytovania.

Otázka: Aké aktivity môžem robiť počas pobytu na hrade Otočec?
Odpoveď: Obľúbenými aktivitami sú jazda na bicykli, turistika, rybolov, golf a vodné športy ako kajakárske preteky, wakeboarding, rafting a ďalšie.

Otázka: Aké sú najbližšie atrakcie v okolí hradu Otočec?
Odpoveď: Najbližšími atrakciami v okolí hradu Otočec sú jaskyne, kultúrne pamiatky, národné parky a zaujímavé historické mestá.

Otázka: Ako si rezervujem pobyt na hrade Otočec?
Odpoveď: Pobyt na hrade Otočec si môžete rezervovať priamo na webovej stránke hotela, ale aj prostredníctvom cestovných kancelárií či online rezervačných portálov. Pre lepšiu cenu, odporúčame využiť rezerváciu s priamou platbou.


Letenka Slovinsko Otočec Castle


Slovinsko je krásna a malebná krajina, kde návštevníci môžu objavovať mnoho zaujímavých miest a pamiatok. Jednou z najvýznamnejších z nich je Otočec Castle, ktorý sa nachádza v obci Otočec, v oblasti Dolná Krka.

Otočec Castle je nádherný gotický hrad, ktorého história siaha až do 13. storočia. V minulosti hrad slúžil ako kráľovská pevnosť a útočisko pre bojovníkov. Dnes sa na hradnom nádvorí nachádza hotel, ktorý je obľúbeným miestom pre turistov a návštevníkov.

Ak sa chystáte navštíviť Otočec Castle, najlepšie je sa tam dostať letecky. Letenky na Slovinsko sa dajú zohnať za prijateľné ceny a do destinácie môžete prísť z mnohých miest Európy.

Po prílete na letisko sa vydajte na cestu do obce Otočec. Cesta z letiska trvá zhruba dve hodiny a potom sa ocitnete v krásnej prírode Dolnej Krky. V tejto oblasti sa nachádzajú tiež mnohé zaujímavé miesta, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť.

Hrad Otočec okrem svojho historického významu ponúka aj mnoho možností pre turistov a návštevníkov, ktorí si radi oddýchajú v prírode. Okolie Otočec Castle je veľmi malebné a plné zaujímavých miest, ktoré by ste si mohli pozrieť. Čo sa týka ubytovania, na hradnom nádvorí sa nachádza luxusný hotel, ktorý vám ponúka ubytovanie v krásnych izbách a apartmánoch.

Miesto, kde sa nachádza Otočec Castle, je ideálne pre tých, ktorí si radi užívajú prírodu a kultúru. V okolí hradu nájdete množstvo typických slovinských dediniek, ktoré sú charakteristické svojou jednoduchosťou a krásou. Turistické trasy ponúkajú možnosť vidieť mnoho zaujímavých miest v blízkosti hradu a obce Otočec.

Váš pobyt v Otočec Castle bude určite nezabudnuteľným zážitkom, a preto si nenechajte ujsť možnosť navštíviť toto krásne historické miesto. Slovinsko je ideálne na letnú dovolenku, preto si čo najskôr zarezervujte letenky a vydajte sa na objavovanie Slovinska a okolia hradu Otočec.


Dovolenka Slovinsko Otočec Castle


Slovinsko je malá krajina v srdci Európy, ktorá ponúka mnoho zaujímavých miest na návštevu. Medzi najkrajšie patrí aj zámok Otočec, ktorý sa nachádza na ostrove uprostred rieky Krka v južnej časti Slovinska. Ak hľadáte miesto na oddych a relaxáciu, Otočec Castle je správna voľba pre vás.

Otočec Castle je historický zámok, ktorý bol postavený v 13. storočí a dnes slúži ako luxusný hotel. Keďže sa nachádza na ostrove, môžete sa k nemu dostať len po moste. Uprostred zámku sa nachádza krb, ktorý predstavuje srdce zámku. Vykurovanie bolo kedysi zabezpečované pomocou dreva, ktoré bolo drevené z okolitých lesov.

Ponúka ubytovanie pre hostí v luxusných izbách a apartmánoch s krásnym výhľadom na údolie rieky Krka. Izby sú elegantne zariadené v historickej atmosfére zámku, ale zároveň nie sú ponechané na pokoji modernými vybaveniami, ako je klimatizácia, minibar a WiFi pripojenie na internet.

Okrem pokoja a pohodlia ponúka zámok aj množstvo aktivít pre svojich hostí. Môžete prechádzať sa po okolí a po obdivovať okolitú krajinu, jazdiť na bicykli, plávať v hotelovom bazéne alebo relaxovať v wellness centre a posilňovni. V hotelovej reštaurácii sa môžete tešiť z kvalitného jedla a nápojov, založených na tradičnej slovinskej kuchyni.

Ak hľadáte miesto na team building pre vašu spoločnosť, zámok ponúka aj viac ako 350m2 priestoru na usporiadanie rôznych eventov. Môžete tu usporiadať konferencie, semináre alebo firemné párty.

Slovinsko je krajina, ktorá sa pýši svojou prírodou a históriou. Otočec Castle je miesto, ktoré spája obe tieto veci, a preto je to dokonalé miesto na oddych počas dovolenky. Ak sa rozhodnete navštíviť Slovinsko, nezabudnite navštíviť aj Otočec Castle. Určite nebudete sklamaní.


Počasie Slovinsko Otočec Castle


Slovinsko je malebná krajina na juhu strednej Európy a mnohí z nás ju poznajú ako krajinu zelených hôr, jazier a kultúrnych pamiatok. Otočec Castle je jednou z týchto kultúrnych pamiatok, ktorá sa nachádza v južnej časti Slovinska a je jednou z najznámejších hrád v krajine.

Otočec Castle bol postavený v 13. storočí, na ostrove, ktorý leží na rieke Krke. Hrad bol postavený na obranu proti Turkom a slúžil aj ako obchodné stredisko. Dnes slúži ako hotel a zámok, kde si môžete užiť romantický pobyt s výhľadom na okolitú krajinu.

Slovinsko má kontinentálne podnebie so studenými zimami a teplými letami. Prakticky po celom Slovinsku charakterizujú zimné mesiace nízke teploty, ktoré sa dostávajú v niektorých oblastiach až k mínus 20 stupňov Celsiusa. V lete sa teploty pohybujú okolo 25 stupňov, ale sú aj oblasti, ktoré zažívajú horúce letné dni s teplotami cez 30 stupňov.

Otočec Castle leží v údolí rieky Krke a v okolí panuje mierny kontinentálny podnebíe s mierne teplými letami. Teploty sa zvyčajne pohybujú okolo 25 stupňov v lete a okolo 0 stupňov v zime. V zimných mesiacoch na Ostrove Otočec zvyčajne prevažuje sneh.

Ak plánujete návštevu Otočec Castle, odporúčame navštíviť tento zámok v období od jari do jesene. V tomto čase môžete užívať krásne slnečné dni a skvelú podmienky na prechádzky a turistiku.

Celkovo je Slovinsko prekrásna krajina s mnoho krásnymi kultúrnymi pamiatkami. Otočec Castle je jednou z nich. Ak sa rozhodnete navštíviť tento zázrak, uistite sa, že sa pripravíte na počasie a obléknete sa podľa toho, aby ste sa mohli užívať krásne výhľady a zážitky, ktoré táto krajina poskytuje.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky