Objavte lety za najlepšie ceny

Samoa Piula Cave Pool

Najčastejšie otázky a odpovede Samoa Piula Cave Pool


Najčastejšie otázky a odpovede týkajúce sa Samoa Piula Cave Pool sú:

1. Aké je vstupné do Piula Cave Pool a ako dlho sa môžem tam zdržať?
Odpoveď: Vstupné do Piula Cave Pool je zdarma a návštevníci sa môžu zdržať tam tak dlho, ako si želajú v rámci otváracích hodín.

2. Mám si priniesť vlastné plážové osušky a bazénové topánky?
Odpoveď: Áno, odporúča sa si priniesť vlastné plážové osušky a bazénové topánky, keďže nie sú poskytované na mieste.

3. Je prístup do jaskyne v Piula Cave Pool povolený?
Odpoveď: Áno, návštevníci môžu vstúpiť do jaskyne v Piula Cave Pool, ale odporúča sa im byť opatrnými a vyhnúť sa zostupu do vody v prípade, že si nie sú istí svojimi plávacími zručnosťami.

4. Je možné v jazierku plávať?
Odpoveď: Áno, návštevníci môžu v jazierku plávať, ale odporúča sa im dodržiavať bezpečnostné pokyny a byť opatrnými, pretože niektoré časti sú hlbšie ako ostatné.

5. Môžem si priniesť jedlo a pitie na miesto?
Odpoveď: Áno, návštevníci si môžu priniesť vlastné jedlo a pitie na miesto, ale odporúča sa im dbať na to, aby si odnesú so sebou svoj odpad a udržali miesto čisté.

6. Môžem si zapožičať vybavenie na mieste?
Odpoveď: Nie, na mieste nie je možné si zapožičať vybavenie. Návštevníci si musia priniesť vlastné plážové osušky a bazénové topánky podľa potreby.

7. Aké sú otváracie hodiny Piula Cave Pool?
Odpoveď: Piula Cave Pool je otvorený každý deň od 9:00 do 17:00, okrem nedele, kedy je uzavretý kvôli nedeľnej službe.

8. Môžem si priviesť domáce zvieratá na miesto?
Odpoveď: Nie, domáce zvieratá nie sú povolené na mieste.

9. Môžem si zaparkovať auto v blízkosti miesta?
Odpoveď: Áno, na mieste je dostatok miest na parkovanie áut.

10. Je nutné si miesto rezervovať vopred?
Odpoveď: Nie, miesto sa nemusí rezervovať vopred, avšak odporúčame sa tam vydať čo najskôr, aby sme sa vyhli náhodnému preplneniu.


Počasie Samoa Piula Cave Pool


V dnešnej dobe turistický ruch na tohto ostrova veľmi prístupný a získava stále viac na popularite. Jedným z najnavštevovanejších miest na ostrove je jaskyňa Piula Cave Pool, ktorá je známa svojou krásou, čistotou a teplotou vody.

Jaskyňa sa nachádza v južnej časti ostrova Samoa a pre turistov je prístupná pomerne ľahko. Na miesto sa dá prísť autom, autobusom alebo taxíkom. Samotná jaskyňa pozostáva z dvoch hlavných miestností, ktoré sú spojené úzkym prechodom. V prvej miestnosti sa nachádza vodopád, ktorý dodáva jaskyni neopakovateľnú atmosféru.

Voda v jaskyni je prekvapivo teplá a to vďaka geotermálnej aktivite, ktorá sa tu prejavuje. Voda v jaskyni je tiež veľmi čistá a preto je prístupná aj kúpanie. Turisti si tu môžu užiť vzrušenie z plávania v rôznych miestach jaskyne, pričom v kúpanie ich bude sprevádzať spev prírody.

Okolie jaskyne je zelené a pre turistov veľmi lákavé na spoznávanie miestnej flóry a fauny. Okolie jaskyne je čarovné a ak navštívite toto miesto v čase západu slnka, budete mať možnosť zažiť krásne západy slnka spolu s malými spektakulárnymi motýľmi a inými zvieratkami.

Návšteva jaskyne Piula Cave Pool musí byť na zozname každého turistu, ktorý navštívi Samoa. Toto miesto sa stalo jedným z najnavštevovanejších turistických miest na ostrove a určite tu nájdete pre seba niečo zaujímavého. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete osviežiť v teplej vode, užiť si krásnu prírodu a zrelaxovať sa v pokojnom prostredí, jaskyňa Piula Cave Pool je to správne miesto pre vás!


Letenka Samoa Piula Cave Pool


Samoa - Piula Cave Pool: Poklad kryjúci sa v jaskyni

Samoa je zemou s nádhernými plážami, krásnou prírodou a jedinečnou kultúrou. No na tejto krajine je ešte niečo, čo by turisti nemali prehliadať - a to piťorea (cave pools), medzi nimi najznámejšie je Piula Cave Pool, ktorá sa nachádza na ostrove Upolu.

Piula Cave Pool je jaskyňa so sladkovodným bazénom, ktorý leží v blízkosti cesty medzi Apia a Faleolo na západnom pobreží Upolu. Je to miesto, ktoré odhaľuje neuveriteľnú krásu týchto ostrovov.

Pripravte sa na skvelú dobrodružnú cestu cez les a jednoduchú túru po strmých skálach, aby ste sa dostali k jaskyni. Po príchode uvidíte, že jaskyňa nie je len objavom, ale aj nádherným miestom na kúpanie.

Voda v bazéne je teplá a čistá, svojou jemnosťou a vôňou človeka jemne objíme. Na stenách jaskyne sa dajú vidieť rôzne farebné formácie, ktoré urobia z vášho zážitku nielen dokonalý zážitok kúpania, ale aj skutočný zážitok z prírody.

Po kúpaní sa môžete vydať na krátku prechádzku po okolí jaskyne, kde okrem nádherných rozhľadov nájdete aj miesto na piknik s rodinou alebo kamarátmi.

Piula Cave Pool môže byť prístupný len s miestnym sprievodcom, ktorý vie najlepšie, ako sa presne dostať k jaskyni a ako správne využiť toto prekrásne miesto. Cena za sprievodcu nie je vysoká a určite stojí za to.

Samoa a jeho Piula Cave Pool sú skutočne tými pokladmi, ktoré by turisti mali vidieť. Nezabudnite si vezmeť fotoaparát, aby ste si mohli zachytiť ten dokonalý okamih v tejto nádhernej jaskyni s teplou vodou.


Ubytovanie Samoa Piula Cave Pool


Samoa Piula Cave Pool - Oáza klidu v krásném přírodním prostředí

Samoa je exotická země s mnoha překrásnými místy, která jsou populární mezi turisty z celého světa. Jedním z těchto míst je neuvěřitelný Samoa Piula Cave Pool, který je známý svou krásou, klidem a se svým přírodním prostředím.

Samoan Cave Pool se nachází asi 5,5 km z jihu od hlavního města Apia, u obce Lufilufi. K přístupu se používá asfaltová silnice a dá se u něj snadno zaparkovat. Přímo u parkoviště se nachází drobné malé obchůdky, kde si můžete koupit občerstvení nebo upomínkové předměty jako samoa náramek nebo tradiční skulptury.

Samoa Piula Cave Pool je krásný bazén obklopený úžasnou přírodou. Je to vlastně přírodní jeskyně, která byla vyhloubena pod zemí. Voda v bazénu je zcela přirozená a proudí do něj z podzemního pramene. Voda je dostatečně čistá, aby se v ní dalo šnorchlovat nebo prozkoumat jeskyně.

Voda v bazénu je celoročně teplá a tuto teplotu si udržuje díky své přirozené poloze pod zemí. V bazénu si můžete užít klid a ticho, s výjimkou zvuků přírody kolem. Pokud chcete si dopřát trochu akce, můžete si zahrát plavání, skákání z okrajů jeskyně nebo se jen tak kochat skvělým výhledem.

Kromě samotného bazénu jsou v okolí Samoa Piula Cave Poolu také oblíbené prohlídky jeskyní, kde můžete vidět přírodní krásy, jemné vodopády, široké houští a mnoho dalšího.

Ubytování v Samoa Piula Cave Pool

Samoa Piula Cave Pool nabízí skvělé ubytování pro své hosty. Je to kempingová oblast s plnohodnotným osvětlením, kde si můžete příjemně odpočinout pod oblaky a nádherou obklopenou stromy. Kempingová oblast má většinu předmětů, které si můžete na vašem pobytu přát, jako jsou stánek s občerstvením, sprchy a toalety. V blízkosti jsou také malé obchodní místnosti, kde si můžete koupit různé suvenýry a místní tradiční produkty.

Co dělat v okolí

Kromě pouhého relaxování v okolí jeskyně Piula můžete také podniknout několik turistických výletů. Za prvé, můžete si pronajmout kolo a objevit krásu krajiny samotského řetězce ostrovů. Kiteboarding, windsurfing a jízda na koni jsou také populární aktivity, které se mohou v okolí kavčích jeskyní dělat.

Pokud se chystáte na Samoa a hledáte příjemné místo pro relaxaci, neváhejte a navštivte Samoa Piula Cave Pool. Tento skvělý přírodní klenot vám nabídne klid a pohodu, ale také krásnou a exotickou krajinku.


Dovolenka Samoa Piula Cave Pool


Samoa je ostrov v južnom Tichom oceáne a je jedným z tých miest, kde sa ešte môžete cítiť ako pôvodný objaviteľ. Tým bohatým, krásným a historicky čerpajúcim z brehov južného Tichomořia na Samoe leží jedno z najsilnejších turistických zameraní, ktorým je Piula Cave Pool.

Piula Cave Pool je malé jazero v Maleme, ktoré sa nachádza na ostrove Upolu v Samoe, sa stalo jedným z najpopulárnejších cieľov turistov navštíviť toto svetové dedičstvo. Nachádza sa v centre detskej mesačnej katedrály a priechod ponúka turistom jedinečnú a inovatívnu skúsenosť.

Jeho názov by mohol ťažko odradiť ľudí, ktorí sa obávajú jaskyne a jazierok; smiaci sa domáci však dokážu zmieriť mnohých turistov a návštevníkov s odvahou, aby objavili malý raj v rohu ostrova Upolu. Vstup do jaskyne má symbolický poplatok, ktorý sa používa na udržiavanie miesta a podporu zamestnancov.

Vstup do jaskyne Piula už navonok sľubuje skutočne exotické a nezabudnuteľné zážitky. Návštevníci musia prejsť cez kameňový most, ktorý prechádza nad malým potôčikom a uprostred prekrásnej zelene, ktorá ich privíta na druhej strane s neskutočným výhľadom na jazero.

Samotný prístup do jaskyne sa uskutočňuje cez kameňové schodisko; turisti vstupujú dovnútra do jaskyne a sú okamžite zasiahnutí vlhkým a chladným vzduchom. Ich zrak tiež rýchlo zachytí dva malé stĺpy na kameni v strede priestoru, ktoré sa často používajú ako zreteľný symbol tohto konkrétneho miesta.

Jazierko má sýte, zeleno-modré zafarbenie a jeho hladina je pokojná a plynulá. Na okraji jazierka vidíte zhora na steny jaskyne, ktoré sú pokryté rôznymi druhmi machu, korálí a hymalajskou soľou. Prítomnosť týchto prírodných elementov vytvára krásne svetelné efekty, ktoré spôsobujú svetlo vnikajúce cez malé dostupné miesta v jaskyni, ktoré sa lesknú a odrážajú sa na temnote.

Po plávaní v jazierku môžete pokračovať do obchodíkov s darčekmi s typickými samoańskými suvenírmi. Môžete tu zájsť aj do kaviarne, kde ponúkajú miestne koktejly a small talk s veselou miestnou posádkou.

Piula Cave Pool znamená pre pútnikov, turistov a ľudí, ktorí hľadajú kľud a bohatstvo v prírode, návrat k základným súčastiampojmy "štýl a základná krása", odmäkčenia sa od každodennej rutiny a získanie plného ducha a tela, slnečného svitu a sviežeho vzduchu. Návšteva tohto dobrodružného miesta sa dá len ťažko opísať slovami, pretože jeho pôsobenie je tak poddajné, že turistov priťahuje do jeho náručia a myseľ sa začína znižovať hlbšie a hlbšie samo od seba.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky