Objavte lety za najlepšie ceny

Nemecko The Hamburg Speicherstadt

Ubytovanie Nemecko The Hamburg Speicherstadt


Hamburg Speicherstadt je skvelé miesto na ubytovanie v Nemecku. Mesto Hamburg je jedným z najväčších prístavov v Európe. Nachádza sa tu množstvo atrakcií a turistických miest, ako napríklad katedrála sv. Michala, Reeperbahn a mnoho ďalších.

Najlepším miestom na pobyt v Hamburgu je však Hamburg Speicherstadt. Táto časť mesta sa nachádza v blízkosti historického centra. Speicherstadt bol v minulosti oblasťou, v ktorej sa nachádzali sklady pre obchodovanie s morskými dobrotami.

Dnes je Hamburg Speicherstadt jednou z najkrajších oblastí mesta, kde sa nachádza viacero luxusných hotelov. Nachádza sa tu aj množstvo reštaurácií, kaviarní a obchodov. Toto miesto je skvelé pre tých, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie v Nemecku.

Medzi najpopulárnejšie hotely v Hamburg Speicherstadt patrí Hochhaus Hotel Hafen Hamburg. Tento hotel ponúka komfortné izby s nádherným výhľadom na prístav. Nachádza sa tu aj reštaurácia s výhľadom na celé mesto.

Ďalším skvelým hotelom v Hamburg Speicherstadt je The Westin Hamburg. Tento hotel ponúka luxusné izby s nádherným výhľadom na prístav. Nachádza sa tu aj spa centrum so saunou, ktoré je ideálne na oddych po dlhom dni strávenom v meste.

Okrem toho ponúka The Westin Hamburg aj konferenčné miestnosti, ktoré sú ideálne pre firemné stretnutia a podujatia. Tento hotel je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú skvelé ubytovanie v Nemecku a zároveň pracovné možnosti.

Hamburg Speicherstadt je skvelým miestom na ubytovanie v Nemecku, a to nielen pre svoju dokonalú polohu v blízkosti centra mesta a historických miest, ale aj pre skvelé ponuky luxusných hotelov. Ak hľadáte miesto na pobyt v Nemecku, Hamburg Speicherstadt by mal byť na vrchole vašeho zoznamu.


Počasie Nemecko The Hamburg Speicherstadt


Hamburg je druhé najväčšie mesto v Nemecku a nachádza sa v severnej časti krajiny. Mesto má bohatú históriu ako prístav a do dnešného dňa sa to odzrkadľuje v jeho architektúre a spôsobe života. Jedným z najfascinujúcejších miest v Hamburgu je Speicherstadt - súbor historických skladiest z 19. storočia, ktoré sú teraz ochráneným svetovým kultúrnym dedičstvom UNESCO.

Počasie v Hamburgu

Hamburg má oceánske podnebie s mierne zimami a letami. Teploty sa zvyčajne držia okolo 5 stupňov Celzia v zime a okolo 20 stupňov Celzia v lete. Zimné mesiace môžu byť vlhké a daždivé, s snežením, keď sa ochladí pod nulu. Letné mesiace sú často slnečné a príjemné na prechádzky po meste, hoci častým javom sú aj krátke dažďové prehánky.

Speicherstadt

Speicherstadt, čo v preklade znamená "skladová štvrť", je oblasť mesta Hamburg, ktorá je považovaná za najzáhadnejšiu a najromantickejšiu štvrť Hamburgu. Nachádza sa na ostrove medzi dvoma vedľajšími riekami Alster a Elbe. Speicherstadt tvoria radové budovy, ktoré sú dodnes domovom rôznych spoločností a firmám z oblasti obchodu a logistiky.

Hlavnou atrakciou Speicherstadtu je jeho rozmanité architektonické zoskupenie skladiest, ktoré sú vybudované z cihelných múrov a zelených klampiarskych strech. Oblasť bola postavená v 19. storočí vďaka koncepcii zlepšenia prepravy tovarov a následnému skladovaniu za účelom uspokojenia rýchlo sa rozvíjajúceho priemyslu. Dnes sú sklady z väčšej časti nevyužívané, ale zachované pre pamiatku. Vo vodných kanáloch medzi budovami sa môžete prejsť loďou po kanáloch návštevníkmi aj miestnymi nazývaný "Wasserschlösser" - čo znamená "vodné zámky".

Speicherstadt zastrešuje aj niekoľko múzeí, ktoré ponúkajú všestrannú ponuku návštevníkom, medzi ktorými sú napríklad:

1. Miniatur Wunderland - multimediálne múzeum priamo na nábreží, ktoré sa zameriava na stvorenie najväčšej železničnej modelovej krajiny na svete.

2. Hamburg Dungeon - tematické múzeum, ktoré zahrňuje základné prvky grófskej histórie mesta Hamburg. Návštevníci si môžu užiť rôzne atrakcie ako napríklad jazdu na nitkovej dráhe, kde asistujúci umelci predstavujú skutočné udalosti.

3. Internationales Maritimes Museum Hamburg - múzeum o histórii námornej navigácie a rôznych svetových plavidiel.

Speicherstadt ponúka návštevníkom niekoľko obchodov so suvenírmi a kaviarní, prechádzky po okolí a objavovanie mesta vďaka jeho vynikajúcej a neopakovateľnej architektúre. Ak plánujete návštevu Hamburgu, Speicherstadt by nemal byť vynechaný z vašej zoznamu destinácií.


Dovolenka Nemecko The Hamburg Speicherstadt


The Hamburg Speicherstadt – jedinečné miesto pre dovolenku v Nemecku

Ak hľadáte originálne miesto pre váš ďalší výlet, potom je The Hamburg Speicherstadt v Nemecku tým, čo potrebujete. Táto pamiatka UNESCO je najväčší historický skladovací komplex na svete a ponúka návštevníkom množstvo zážitkov.

The Hamburg Speicherstadt bol postavený v 19. storočí a pôvodne slúžil ako mesto pre obchod a skladovanie tovaru. Dnes sa miesto zmenilo na populárne miesto pre turistov, ktorí radi objavujú históriu a kultúru krajiny.

Prechádzka historickou časťou mesta

Hlavnou atrakciou je prechádzka ulicami The Hamburg Speicherstadt, ktorá je prehliadkou histórie a architektúry. Tento komplex pozostáva z množstva múzeí, reštaurácií, obchodov s umením a kaviarní, ktoré vás prenesú do iného sveta. Navštívte kombinované múzeum a kaviareň "Speicherstadtmuseum", kde sa dozviete viac o histórii mesta a počas výletu si môžete vychutnať skutočne dobrú kávu.

Napoly zaplavená časť mesta

The Hamburg Speicherstadt vám tiež ponúka netradičný zážitok pri pochybných prechodoch a skrytých uličkách, ktoré sú vlastne kanály. Tam môžete vidieť, ako bol skladovací komplex napojený na námornú dopravu a akým spôsobom sa tovar prepravoval do magazínu.

Nákupy a gastronómia

Kultúrne zážitky sú jednou z vecí, ktoré si môžete užiť v The Hamburg Speicherstadt, ale miesto tiež ponúka obchody a reštaurácie s jedlami z celého sveta. Nezabudnite si preto zobrať so sebou nejaké miestne jedlá z tohto okrsku predmestia.

Čo by ste mali vidieť a robiť

Ak plánujete navštíviť The Hamburg Speicherstadt, nezabudnite sa zastaviť na týchto miestach:

- Kombinované múzeum a kaviareň „Speicherstadtmuseum“
- Skryté uličky a kanály
- Reštaurácie ponúkajúce špeciality z celej krajiny
- Múzeum Miniatur Wunderland
- Ohňostroje na rieke Elbe
- Prehliadka predstavenia Elbphilharmonie

Dovolenka v Nemecku sa neobmedzuje len na turistické zariadenia. Od navštívenia pamiatok po prehliadku histórie a architektúry, Nemecko ako krajina ponúka množstvo zážitkov pre turistov. Takže, nech už ste turista alebo aj domáci, nezabudnite, že návšteva The Hamburg Speicherstadt vám prináša neopakovateľné zážitky. Načrtáva vám históriu Nemecka a nášho sveta, ktoré by ste mali vidieť. Kto by nechcel cestovať do krajin a objavovať skryté zaujímavosti bez toho, aby ste opustili svoje domy? Speicherstadt Conception zostavil 360-ročnú digitálnu prehliadku pre návštevníkov z celého sveta, ktorá poskytuje informácie o histórii a architektúre The Hamburg Speicherstadt. Takže túto prehliadku nie je celkom zlé zvážiť.


Letenka Nemecko The Hamburg Speicherstadt


Hamburg je jedno z najväčších nemeckých mien a je známy svojimi nádhernými stavbami a kultúrnym dedičstvom. The Hamburg Speicherstadt, alebo Magazijnové mesto v Hamburgu, je jedným z najdôležitejších a najnádhernějších pamiatok tohto nádherného mesta.

The Hamburg Speicherstadt je starý historický skladovací komplex, ktorý bol postavený v 19. storočí a rozprestiera sa približne na ploche 26 hektárov. Tento nádherný komplex sa nachádza v blízkosti mesta Hamburg a severného pobrežia Nemecka, čo ho robí ľahko dostupným pre návštevníkov z celého sveta.

Táto oblasť bola pôvodne využívaná na skladovanie rôznych tovarov, ale počas 20. storočia v dôsledku modernizácie mesta sa početské skladovacie priestory zmenšili a súčasne sa stali prebytočnými. Počas 90. rokov bola táto oblasť zrekonštruovaná a premenená na turistické atrakcie a obchodné centrá.

The Hamburg Speicherstadt je dnes domovom mnohých obchodov a podnikov, vrátane obchodov s umením, pivníc a kávovární. Avšak, to, čo skutočne predstavuje skutočnú krásu tohto miesta, sú nádherné prístavy, ktoré sa nachádzajú v jeho srdci. Tieto prístavy sú domovom mnohých starých rybárskych lodí a plavidiel, ktoré sa nachádzajú v riekach a vodách Hamburgu.

Návštevníci môžu využiť viaceré možnosti, ako si užiť návštevu The Hamburg Speicherstadt. Môžu navštíviť niektoré z mnohých obchodov, v ktorých si môžu zakúpiť rôzne predmety, od umenia po nábytok a darčeky. Okrem toho môžu turisti navštíviť aj mnohé historické pamiatky a stavby, ktorými je tento komplex ozdobený.

Turisti si môžu tiež vychutnať okolitú prírodu a prechádzať sa po prekrásnych zelených pláňach, ktoré sa tiahnu pozdĺž okrajov tohto miesta. Pokiaľ chcú turisti navštíviť miesto, kde sa môžu priamo zúčastniť výletov na lodiach a plavidlách, môžu navštíviť niektoré z mnohých lodí, ktoré sa nachádzajú v prístave.

Pre tých, ktorí by sa radi dozvedeli viac o histórii tohto miesta a o tom, ako sa zmenilo na turistickú atrakciu, existujú mnohé muzeá a výstavy, ktoré sa nachádzajú v rôznych častiach tohto miesta. Navštíviť môžete napríklad Speicherstadt Museum alebo Miniatur Wunderland.

Hamburg a The Hamburg Speicherstadt sú miestom, kde sa stretávajú kultúry a tradície z celého sveta. Je to miesto plné histórie, krásy a romantiky. Ak ste navštívili iné nemecké mestá, do Nemecka sa určite choďte pozrieť aj na the Hamburg Speicherstadt. To bude nezabudnuteľná skúsenosť!


Najčastejšie otázky a odpovede Nemecko The Hamburg Speicherstadt


Q: Čo je Hamburg Speicherstadt?
A: Hamburg Speicherstadt je historická oblasť v meste Hamburg, ktorá je známa svojimi skladmi.

Q: Kedy bola Hamburg Speicherstadt postavená?
A: Hamburg Speicherstadt bola postavená v rokoch 1883 až 1927.

Q: Môžem navštíviť Hamburg Speicherstadt?
A: Áno, Hamburg Speicherstadt je otvorená pre návštevníkov.

Q: Čo sa nachádza v Hamburg Speicherstadt?
A: V Hamburg Speicherstadt sú skladmi plné tovarov, ktoré boli dovážané do Hamburgu, a tiež múzeum, obchodné domy a reštaurácie.

Q: Aké tovary sa ukladajú v Hamburg Speicherstadt?
A: V Hamburg Speicherstadt sa ukladajú rôzne druhy tovarov, najmä káva, korenie a kože.

Q: Môžem si kúpiť produkty, ktoré sú ukladané v Hamburg Speicherstadt?
A: Áno, niektoré z týchto produktov sú k dispozícii pre návštevníkov na nákupe.

Q: Koľko trvá prehliadka Hamburg Speicherstadt?
A: Prehliadka Hamburg Speicherstadt trvá zvyčajne medzi 1 a 2 hodinami.

Q: Aké ďalšie historické oblasti môžem navštíviť v Hamburgu?
A: V Hamburgu sa nachádza množstvo ďalších historických oblastí, ako napríklad Alter Elbtunnel, kde môžete prejsť tunelom pod riekou Labe, alebo Mlyn a dejinné mlynárske múzeum.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky