Objavte lety za najlepšie ceny

Mexiko Bacalar Lagoon

Letenka Mexiko Bacalar Lagoon


Pokiaľ tvoj cestovateľský zoznam obsahuje Mexiko, určite by si nemal vynechať Bacalar Lagoon. Je to jeden z najkrajších a najtajomnejších prírodných zákutí na mexickom polostrove Yucatan. Aby si sa mohol tam dostať, budeš potrebovať letenku do Mexika, ktorá ťa zavedie do oblasti tajomných jazier a zátok.

Bacalar Lagoon, tiež známa ako Lagoon of Seven Colors, je považovaná za „skrytý poklad“ Mexika a skutočne to má dôvod. Turistom ponúka unikátny zážitok z čistého a jasnovo modrého jazera, ktorého hĺbka sa pohybuje v priemere okolo 5 metrov. Prieskumníci v jeho hĺbke odkryli zvyšky starovekého mayského mesta, ktoré tam kedysi stálo.

Ak máš rád letovanie a relax, Bacalar Lagoon je práve pre teba. Okrem toho si môžeš dopriať rôzne aktivity ako potápanie, šnorchlovanie alebo len na splavovanie jazera. Na jazere sa okrem toho nachádza aj množstvo nádherných ostrovov, na ktorých si môžeš zariadiť romantický piknik alebo len oddych v tieni exotických rastlín a kvetov.

Ak si ešte nezarezervoval letenku do Mexika, určite to urob hneď teraz. Let z Európy do Mexika trvá približne dvanásť hodín, ale neboj sa, Mexiko ti za to určite stojí. V krajinách ako Mexiko je okrem prírodných krás aj hromada historických pamiatok, ktoré by si si nemal nechať ujsť.

Tak, teraz keď máš všetky informácie o letenke do Mexika a Bacalar Lagoon, čo ešte čakáš? Vypočuj si zvuky prírody a oddaj sa pokojůčkém útulíku, na ktorom máš prístup ku všetkému, čo človek môže počas dovolenky chcieť.


Ubytovanie Mexiko Bacalar Lagoon


Mexiko je jednou z najpopulárnejších destinácií na svete, a to nielen pre turistickú atraktivitu, ale aj pre úžasnú kultúru, jedinečné miesta a nezabudnuteľné zážitky. Destinácia Bacalar Lagoon sa nachádza v južnej časti krajiny a je jednou z najžiadanejších destinácií v Mexiku.

Bacalar Lagoon je známa pre svoju neuveriteľnú krásu a jedinečné špecifikum – lagúnovú farbu vody, ktorá sa mení od svetlo modrej po tmavo modrú farbu. Oblast Bacalar Lagoon sa nachádza len 40 minút jazdy od Tulumu a 3 hodiny od Cancúnu.

Ak hľadáte ubytovanie v Bacalar Lagoon, máte na výber z množstva možností. Niektoré z najpopulárnejších možností sú:

1. Casa Bakal – Táto rezidencia je ideálna pre tých, ktorí si chcú užiť súkromie a pokoj. Casa Bakal ponúka izby s výhľadom na lagoónu a poskytuje aj súkromnú plážovú oblasť. V tomto ubytovaní si môžete tiež prenajať kajak alebo čln na preskúmanie lagúny.

2. Rancho Encantado – Ak hľadáte niečo jedinečnejšie, Rancho Encantado je tou správnou voľbou. Táto horská chata disponuje súkromným vchodom do lagúny a ponúka nadštandardné ubytovanie s klimatizáciou a kúrením. Rancho Encantado tiež ponúka súkromnú terasu s prekrásnym výhľadom na lagúnu.

3. Pánuco Suites – Ak hľadáte ubytovanie v centre mesta, Pánuco Suites je tou správnou voľbou. Toto ubytovanie ponúka pohodlné a priestranné izby so všetkým potrebným vybavením. Pánuco Suites tiež ponúka súkromnú plážovú oblasť, kde si môžete užiť plávanie a slnenie.

4. Hotel Mexico Lindo – Hotel Mexico Lindo je nádherný hotel s výhľadom na lagúnu a ponúka vybavené izby a luxusné apartmány. Hotel ponúka tiež vonkajší bazén a súkromnú plážovú oblasť, kde sa môžete zrelaxovať a užiť si úžasný výhľad na lagúnu.

Bacalar Lagoon je jednou z najkrajších miest, ktoré môžete na svojej cestovnej trase navštíviť. Bez ohľadu na to, aký druh ubytovania preferujete, nájdete ho v tejto oblasti. Od súkromných chatiek a rodinných domov až po elegantné hotely, Bacalar Lagoon má toľko možností, že určite nebudete mať problém nájsť to pravé pre vás. Ak si užívate krásu Mexika, táto destinácia by nemala chýbať na vašom zozname.


Najčastejšie otázky a odpovede Mexiko Bacalar Lagoon


1. Ako sa dostanem na Bacalar Lagoon v Mexiku?
Odpoveď: Možno sa tam dostať autom, autobusom alebo taxíkom. Bacalar sa nachádza približne tri hodiny južne od Cancúnu.

2. Je možné kúpať sa v Bacalar Lagune?
Odpoveď: Áno, Bacalar Lagoon je známa svojou krásnou a čistou vodou, ktorá je ideálna na plávanie.

3. Je v Bacalar Lagoone bezpečné plávať?
Odpoveď: Áno, Bacalar Lagoon je bezpečné miesto na plávanie. Voda je plytšia než mnohé iné miesta a na plavajúcich ľudí dohliada miestna polícia.

4. Je v okolí Bacalar Lagoone možné ubytovať sa?
Odpoveď: Áno, v oblasti okolo Bacalar Lagoone je veľké množstvo ubytovacích možností, vrátane hotelov, apartmánov a kempov.

5. Mám si vziať so sebou vlastnú vodu na pitie?
Odpoveď: Nie je nutné si nosiť vlastnú pitnú vodu. Voda v Bacalar Lagoone je čistá a bezpečná na pitie.

6. Existujú v Bacalaru iné možnosti na zábavu a relax?
Odpoveď: Áno, okrem plávania a relaxovania na pláži existujú mnohé ďalšie možnosti na zábavu a relax, ako sú jazda na kajaku, potápanie, rybolov, turistika a mnoho ďalších.

7. Aké je počasie v Bacalare?
Odpoveď: Bacalar má celoročne teplé a vlhké podnebie s priemernou teplotou 27 °C. Najlepším obdobím na návštevu je však od decembra do mája, keď je menej dážďov a zvyčajne jasná obloha.

8. Musím si v Bacalare prenajať auto, aby som sa mohol dostať na miesta, kde sa dá plávať a relaxovať?
Odpoveď: Nie je nutné si v Bacalare prenajať auto. Väčšina oblasti okolo Bacalar Lagoone je pešo dostupná. Okrem toho existujú aj rôzne možnosti na prenájom kajaku a ďalších vodných dopravných prostriedkov.


Počasie Mexiko Bacalar Lagoon


Mexiko Bacalar Lagoon je jedno z najkrajších miest v Mexiku a aj v celom svete. Tento rajský kúsok zeme sa nachádza na juhu Mexika a mnohí ho považujú za jedno z najkrajších miest na svete.

Väčšina ľudí, ktorí sa vyberajú na Bacalar, hľadajú kľud, relaxáciu a pokoj. Bacalar Lagoon je krásne miesto, ktoré ponúka množstvo priestoru na oddych a relax.

Počasie v Mexiku Bacalar Lagoon je skvelé. Deti sa môžu kúpať v lágune a dospelí sa môžu opaľovať na slnku. Teploty sa pohybujú medzi 25 a 30 °C a priemerná vlhkosť vzduchu sa pohybuje okolo 80%.

V lete býva podnebie v Bacalar veľmi príjemné a slnečné. Letné teploty sa pohybujú od 27 do 30 °C a nočné teploty sa zvyknú pohybovať okolo 22 až 25 °C, čo vám umožní chodiť vonku po celú noc.

V zime býva chladnejšie, ale stále príjemné. Teploty sa pohybujú od 20 do 24 °C a nočné teploty sa zvyčajne pohybujú okolo 17 až 20 °C.

Ak idete na dovolenku do Mexika Bacalar Lagoon, nezabudnite si so sebou priniesť svetlé a voľné oblečenie, klobúk alebo čiapku, opaľovací krém s vysokým SPF faktorom, sandále alebo papuče a samozrejme plavky. Všetko to vám pomôže chrániť sa pred slnkom a užívať si dovolenku.

Bacalar Lagoon je miesto, ktoré by vaša rodina mohla nájsť ako svoj vlastný raj. Aj keď je to malé, ponúka množstvo aktivít a výletov, ktoré si môžete užiť s rodinou, vrátane kajakovania, plachtenia, rybolovu a samozrejme kúpania v prírodnom jazere.

Ak hľadáte miesto na oddych a relax, kde si môžete užiť krásu prírody, Mexiko Bacalar Lagoon je ideálny cieľ pre vás. Pokojné a relaxačné prostredie, ktoré ponúka, a vzrušujúce aktivity, ktoré si môžete vyskúšať, vám umožnia užiť si nezabudnuteľnú dovolenku.


Dovolenka Mexiko Bacalar Lagoon


Mexiko je jednou z obľúbených destinácií pre turistov z celého sveta. Čaro Mexika sa ukrýva nielen v jeho histórii a kultúre, ale aj v jeho prírodnom bohatstve. Ak ste milovníkom krásnej prírody a rôznorodých zážitkov, mali by ste sa rozhodne vybrať do Bacalar Lagoon.

Bacalar Lagoon je jedným z najkrajších miest v Mexiku. Nachádza sa na juhu Kostariky a je domovom mnohých druhov rastlín a živočíchov. Bacalar Lagoon je v skutočnosti obrovská sladkovodná lagúna, ktorej jedinečnosť spočíva v jej dvanástich odtieňoch tyrkysovej farby, ktoré sa menia v závislosti na polohe slnka a čistote vody.

Bacalar Lagoon je pre turistov obľúbeným miestom na oddych a relaxáciu. Ponúka turistom mnohé možnosti, ako si užiť prírodu. Napríklad, môžete sa vydať na prechádzku lagúnou a pozorovať jej jedinečnú faunu a flóru. Ochutnávať exotické plody, ktoré sa tu pestujú a ochutnať typickú kuchyňu Mexika. Pre tých odvážnejších je tu k dispozícii aj canoyning, ktorý je zážitkom, na ktorý nezabudnete.

Pre tých, ktorí majú radi vodu, je tu príležitosť ochutnať rôzne vodné športy, ako šnorchlovanie alebo potápanie. Bacalar Lagoon ponúka nádhernú podvodnú faunu a flóru, ktorú určite nájdete prekvapivou a rôznorodou. Ak vás zaujme história Mexika, okolie lagúny je tiež nabitý pamiatkami, ktoré čakajú na to, aby ste ich objavili.

Okrem toho Bacalar Lagoon ponúka aj zaujímavé možnosti ubytovania. Môžete si vybrať medzi pobytom v hoteli alebo si zarezervovať miesto na kempovisku priamo na brehu lagúny. Táto možnosť vám umožňuje stráviť čas v prirodzenom prostredí, kde sa získajú skúsenosti nad rámec zvyčajného pobytu v hoteli.

Bacalar Lagoon je skutočným klenotom Mexika. Jeho krása a jedinečnosť prilákajú turistov z celého sveta, ktorí hľadajú niečo viac ako len bežný turistický pobyt. Ak chcete zažiť pravú atmosféru a krásy Mexika, určite si nenechajte ujsť návštevu tejto nádherné lagúny.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky