Objavte lety za najlepšie ceny

Maldivy Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru

Letenka Maldivy Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru


Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru: Raj v Indickom oceáne

Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru je luxusné letovisko, ktoré sa nachádza na ostrove Landaa Giraavaru na severnom Maldivách. Toto miesto sa môže pochváliť prírodou v najlepšom vyhotovení – piesočné pláže, tyrkysové more, korálové útesy, palmové háje a exotické rastliny. Resort je jedinečný svojou architektúrou, ktorá sa nesnaží vyčnievať z prírodného prostredia, ale snaží sa s ním splynúť.

Letenka na Maldivy môže byť na prvý pohľad drahá ale investovať do Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru sa určite oplatí. Letovisko ponúka svojim návštevníkom 103 vil a rezortových bungalov – z nich 45 sú nad vodou. Celé miesto prináša pocit súkromia a intimita, vďaka čomu je ideálne pre páry na honeymoon ale aj pre rodiny s deťmi.

Four Seasons Resort na Maldivách ponúka široké spektrum služieb – od masáží a wellness centra až po šnorchlovanie a potápanie. Na pláži Landaa Giraavaru sa môže každý návštevník stretnúť so vzácnymi zvieratami a podmorskými rastlinami. Súčasťou letoviska je aj Maldivský plážový klub, v ktorom sa nachádzajú rôzne bary a reštaurácie, kde sa môžu hostia ochutnať miestnu kuchyňu.

Jedným z najlepších miest v rezorte je spa, ktoré ponúka úžasné miesto na relaxáciu a relaxujúce procedúry. V miestnostiach sú vysoké stropy, sklenené podlahy a úžasný výhľad na Indický oceán. Spa ponúka široký výber procedúr a masáží, z ktorých si na tejto krasnej nádhernej pláži kde liečenie sa stáva jednou z najlepších vecí, ktoré sa stanú pri vašej návšteve letoviska.

Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru je ideálnym miestom, ak hľadáte dokonalú a luxusnú dovolenku. Všetko je tu dokonalé, aby ste sa mohli zrelaxovať a vychutnať si svoju dovolenku najviac. Od krásnych pláží po luxusné bungalovy a vynikajúce služby ponúka Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru všetko, čo si turista môže želať.

Výlet na Maldivy je určite jednou z najlepších vecí, ktoré môžete spraviť. A ak chcete zažiť ten najlepší a najluxusnejší zážitok, Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru bude tou správnou voľbou.


Ubytovanie Maldivy Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru


Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru sa nachádza na ostrove Baa Atoll, na Južnom Maledivách. Táto luxusná rezortná oblasť sa skladá z veľkého ostrova a niekoľkých menších ostrovných bungalov. Four Seasons Group si vybrala tento ostrov nielen pre jeho krásu, ale aj pre svoju ochranu a rozmanitosť morského života.

Rezort ponúka výber ubytovania v jednotlivých bungalovách na pobreží, alebo priamo nad vodou. Všetky izby a apartmány sú elegantné a pohodlné. Hostia si môžu užívať jemný piesok a krásne modré vody priamo pred svojimi dverami, alebo sa môžu vybrať na razantnejšie dobrodružstvo a vidieť okolo maľované morské život.

Jedna z najväčších atrakcií je túra na šnorchlovanie alebo potápanie so žralokmi alebo Mantami. Hostia môžu tiež navštíviť rezerváciu biosféry UNESCO, kde môžu vidieť rôzne druhy morských živočíchov vrátane želv, ochránených delfínov a veľkých ryb.

Za slnečných dní si môžu hostia vychutnať oddych v súkromí svojej izby súčasne ako liečba v kozmetickej alebo masážnej izbe. Zážitok z wellness prebieha v kláštoroch čajovnej kultúry a rybolovných výletov na ostrov pripravenými miestnymi rybármi. Pre deti je k dispozícii oddelený klub so zábavnými aktivitami a pre dospelých sú organizované večerné podujatia s různou a dobre delikátnou kuchyňou a prezentáciami zaujímavých miest.

Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru poctivo zastupuje svojho mena a jeho hodnoty. Malý ostrov s plnou ochranou charakteristický svojím nezameniteľným tónom a Five Stars. Je bez pochyby jedným z najluxusnejších miest na svete.


Počasie Maldivy Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru


Maldivy sú jedným z najkrajších a najobľúbenejších miest na svete pre dovolenku. Slnko, jemné piesočné pláže, tyrkysová voda a pokojná atmosféra robia z Maldiv ideálne miesto pre oddych a relaxáciu.

Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru, ktorý sa nachádza na ostrove Landaa Giraavaru, je jedným z najluxusnejších rezortov na Maldivách. Okrem luxusných ubytovacích možností ponúka aj fabelové zariadenia na oddych a rôzne atrakcie a aktivity.

Počasie na Maldivách je skutočne nadupané a dokáže potešiť každého návštevníka. Väčšinou je teplota okolo 30°C, kedy sa cítite ako v raji, ale teploty môžu kolísať od 25°C do 33°C. Vodná teplota sa pohybuje medzi 26 a 29°C po celý rok, čo je ideálne pre plávanie a potápanie.

Od decembra do marca je druhá suchá sezóna na Maldivách. Teploty sú príjemné a vzduch je suchý, takže viditeľnosť pod vodou pri potápaní a šnorchlovaní je vynikajúca. Tento čas sa považuje za najlepší na návštevu Maldiv. zároveň tento čas ale môže prinášať občasné silné vetry.

Od mája do októbra sa návštevníci stretávajú so sezónou dažďov. Aj keď je to obdobie s väčším počtom zrážok, stále sa môžete tešiť na slnečné dni a teplotu okolo 30°C. Pre tých, ktorí sa neboja dažďa, môže byť sezóna dažďov ako jedinečný zážitok, pretože voda je čistejšia a zelená, čo robí z pláží ešte exotičkejšie miesta na oddych.

Napriek tomu, kedykoľvek sa rozhodnete navštíviť Maldivy, návšteva Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru bude určite nezabudnuteľným zážitkom. So svojimi luxusnými zariadeniami a úžasnými aktivitami ponúka natolko veľa, že nebudete už chcieť odísť z nádherného raja Maldiv.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru


Otázka: Aké aktivity ponúka Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru?
Odpoveď: Resort ponúka rôzne aktivity vrátane potápania, kajakovaia, jogy, rôznych vodných športov a iných.

Otázka: Aké sú ceny ubytovania v Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru?
Odpoveď: Ceny ubytovania sa líšia v závislosti od sezóny a typu izby, priemerná cena sa začína od 600 dolárov za noc.

Otázka: Je možné si rezervovať izbu s výhľadom na oceán?
Odpoveď: Áno, Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru ponúka izby s výhľadom na oceán.

Otázka: Je v rezorte možné stravovať sa?
Odpoveď: Áno, v rezorte sú k dispozícii rôzne reštaurácie a bary, ktoré ponúkajú miestne i medzinárodné kuchyne.

Otázka: Je možné usporiadať svadbu v rezorte?
Odpoveď: Áno, Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru ponúka možnosť organizovať svadbu v romantickom prostredí Maldiv.

Otázka: Sú v rezorte k dispozícii detské aktivity?
Odpoveď: Áno, pre deti sú k dispozícii rôzne aktivity a detské ihrisko.

Otázka: Kedy je najlepšie navštíviť Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru?
Odpoveď: Najlepšie obdobie na návštevu Maldiv je od decembra do marca, kedy je suché obdobie.

Otázka: Aká je najlepšia cesta ako sa dostať do rezortu?
Odpoveď: Najlepší spôsob ako sa dostať do Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru je cez malé letiská v Male na Maldivách. Resort následne zabezpečí prevoz lodiou.


Dovolenka Maldivy Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru


Ak hľadáte dokonalú dovolenku, kde si oddýchnete na krásnych plážach, šnorchlujete v koralových útesoch a jednoducho sa sústredíte na relax, Maldivy sú práve pre vás. A ak hľadáte luxus a prvotriednu kvalitu, Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru by mohol byť tou správnou voľbou.

Tento prestížny rezort sa nachádza na ostrove Landaa Giraavaru v severných Maldivách. Hostia si môžu vybrať z 102 klimatizovaných bungalovov a rezidencií na pláži alebo nad vodou, z ktorých každý ponúka súkromie a nádherný výhľad. Naše bungalovy boli priestrané, elegantné a vybavené moderným nábytkom, ktorý nás privítal po každodennej dobrodružnej aktivite alebo odpočinku na pláži.

Môžete si vybrať z množstva aktivít, od šnorchlovania a potápania až po plachtenie a jazdu na windsurfe. Rezort má tiež tenisové kurty, squashové ihrisko a telocvičňu. Deti a teenageri sa môžu zabávať vo vode v čase od 9:00 do 21:00 a majú širokú paletu aktivít, ktoré sú im zamerané. Na mieste je dokonca krytá telocvičňa, ktorá je k dispozícii so súkromným trénerom.

Jedným z najväčších zážitkov bolo pozorovanie morských živočíchov z našich bungalovov nad vodou. Okrem krásnych pláží a koralových útesov ponúka Maldivy aj nádhernú prírodu a krajiny. Rezort ponúka aj množstvo relaxačných a wellness služieb, ktoré vám pomôžu zbaviť sa stresu a napätia.

V rezorte je tiež niekoľko reštaurácií a barov, kde nájdete neodolateľné pokrmy z miestnych aj medzinárodných kuchýň. Miestny personál bol nesmierne ochotný a starostlivý, všetci pracovali tvrdo, aby sa nám čo najviac páčilo.

Cena pobytu môže byť dosť drahá, ale za prvotriedne služby a vynikajúci zážitok určite stojí. Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalú luxusnú dovolenku, kde sa zúčastnia množstva aktivít a prežijú nezabudnuteľné chvíle s rodinou či priateľmi. Maldivy sú jednoznačne podľa nás na zozname destinácií, ktoré musíte navštíviť!


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky