Objavte lety za najlepšie ceny

Lichtenštajnsko Galina Falconry Centre

Najčastejšie otázky a odpovede Lichtenštajnsko Galina Falconry Centre


Najčastejšie otázky a odpovede týkajúce sa Galina Falconry Centre v Lichtenštajnsku:

1. Ako sa dostanem do Galina Falconry Centre?

Galina Falconry Centre sa nachádza v obci Triesenberg v Lichtenštajnsku. Najlepší spôsob, ako sa sem dostať, je autom alebo verejnou dopravou (autobus).

2. Aká je vstupná cena do Galina Falconry Centre?

Vstupné do Galina Falconry Centre je 25 CHF pre dospelých a 15 CHF pre deti vo veku od 8 do 16 rokov.

3. Kedy je Galina Falconry Centre otvorená?

Galina Falconry Centre je otvorená od júna do septembra. Konkrétne otváracie hodiny sa líšia v závislosti od dňa v týždni a času roka, preto sa odporúča návštevníkov overiť aktuálne otváracie hodiny pred návštevou.

4. Čo môžem vidieť v Galina Falconry Centre?

Galina Falconry Centre ponúka rôzne programy a ukážky sokoliarstva. Návštevníci môžu vidieť ukážky lietania dravých vtákov, ponúkajú sa im možnosti fotografovať a dotknúť sa vtákov, zúčastniť sa sokolárskych kurzov a prehliadok.

5. Môžem sa zúčastniť sokolárskeho kurzu v Galina Falconry Centre?

Áno, Galina Falconry Centre ponúka základné kurz sokoliarstva pre ľudí, ktorí chcú sa dozvedieť viac o tejto antické remesle a interagovať s dravými vtákmi.

6. Môžem nakŕmiť dravé vtáky v Galina Falconry Centre?

Áno, návštevníci majú príležitosť nakŕmiť dravé vtáky a pozrieť si riadenie potravy sokolov.

7. Aké sú bezpečnostné opatrenia v Galina Falconry Centre?

Galina Falconry Centre má stanovené prísne bezpečnostné opatrenia a pravidlá, aby sa garantovala bezpečnosť návštevníkov a zvierat. Návštevníci sa musia riadiť pokynmi osôb zodpovedných za sokoliarstvo a dodržiavať stanovené pravidlá.

8. Môžem si zakúpiť suveníry a darčeky v Galina Falconry Centre?

Áno, Galina Falconry Centre má darčekový obchod, kde si návštevníci môžu zakúpiť rôzne suveníry a darčeky súvisiace s sokoliarstvom a dravými vtákmi.

9. Môžem sa zúčastniť skupinového vstupu do Galina Falconry Centre?

Áno, Galina Falconry Centre ponúka skupinové vstupy pre väčšie skupiny návštevníkov s vyššími zľavami na vstupné.

10. Môžem si objednať v Galina Falconry Centre prehliadku v angličtine?

Áno, Galina Falconry Centre poskytuje prehliadky a ukážky sokoliarstva aj v angličtine. Návštevníci si môžu objednať prehliadky buď vopred prostredníctvom oficiálnej webovej stránky, alebo na mieste.


Dovolenka Lichtenštajnsko Galina Falconry Centre


Zohavené odpočinkové oblasti prekvapia dovolenkárov v Lichtenštajnsku na celom svete. Kedysi bolo toto málo známe krajina, ktorý sa nachádza uprostred Rákúskych Alpiek, len zriedkakedy spomínané v turistických časopisoch. Teraz sa však stáva stále populárnejší a to vďaka jeho nádherným prírodným scenériám a jedinečnej kultúre a histórii.

Medzi hlavné atrakcie, ktoré by ste nemali premeškať počas svojej návštevy Lichtenštajnska, patrí Galina Falconry Centre. Tento zábavný park s výletmi do prírody ponúka návštevníkom možnosť vidieť prírodný svet okolo zblízka a osobne sa stretnúť s hriebeľcami, sovami, dravými vtákmi a sokolmi.

Galina Falconry Centre sa nachádza v krásnej Lichtenštajnskej dedinke Malbun, len niekoľko minút od hlavného mesta Vaduz. Areál centra síce nie je veľký, ale je plný nádherných ptákov, ktorí vás určite okúzlia. Na všetkých miestach na návštevníkov čakajú odborníci, ktorí sú ochotní podeliť sa o svoje vedomosti o sokoloch, sivých sovách, ostrovných hriebeľcoch a ďalších druhoch vtákov, ktoré tu žijú.

Návštevníci si môžu zvoliť medzi rôznymi aktivitami, ktoré ponúka Galina Falconry Centre. Aj keď to nie je úplne lacná zábava, stojí to za to. Všetky výlety do prírody sú prémiové zážitky, počnúc výletom na najbližší vrch alebo jazerko a končiac na chate, kde si môžete vychutnať tradičné lichtenštajnské jedlo.

Galina Falconry Centre je veľmi známy aj pre svoje ukážky sivých sov. Tieto sovy sú vzácne a len málo z nich možno vidieť v prírode. Sú to úžasne krásne vtáky, ktoré stoja za obdiv.

Iným fascinujúcim druhom vtáka, ktorý sa tu vyskytuje, je ostrovný hriebeľec. Tento vták sa v Lichtenštajnsku nenachádza a je to jediný vlajkový druh, ktorý môžete tu vidieť. Tým, že Galina Falconry Centre sa zameriava na jeho údržbu a rozvoj, pomáha so zachovávaním tohto ohrozeného druhu.

V teplejších mesiacoch vám neodporúčame zabudnúť na slnečné okuliare a krémy na opaľovanie a obzvlášť v zime na zimné bundy v Malbun vedzte, že sneží a cesty bývajú pokryté snehom. Lichtenštajnsko je skutočne zázrak prírody a čarovnej kultúry a navštíviť ho môže byť skutočne unikátnym zážitkom pre každého. Galina Falconry Centre by malo byť rozhodne na čele tohto zoznamu a vaša návšteva tu by mala byť nezabudnuteľným zážitkom.


Ubytovanie Lichtenštajnsko Galina Falconry Centre


Lichtenštajnsko Galina Falconry Centre je jednoducho skvelé miesto pre každého, kto má radi vtáky dravce. Táto falconaria sa nachádza v srdci Lichtenštajnska, v dedine Galina, a ponúka jedinečné zážitky vo forme ukážok lietania dravcov a vzdelávacích programov.

Ubytovanie v Galina Falconry Centre je rovnako skvelé ako samotná falconaria. Hostia sa môžu ubytovať v drevených chatkách, ktoré sú vkusne zariadené a ponúkajú všetok komfort, ktorý si želajú. Každá chatka má vlastné kúrenie, kúpeľňu s teplou vodou a modernú kuchyňu. K dispozícii sú aj chatky s terasou a výhľadom na okolitú prírodu.

Okrem krásneho ubytovania ponúka Lichtenštajnsko Galina Falconry Centre aj rôzne programy a aktivity pre deti aj dospelých. Hostia sa môžu zúčastniť ukážok lietania dravcov a naučia sa viac o týchto nádherných vtákoch a ich životnom prostredí. Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o histórii falconárstva, sa tu konajú aj vzdelávacie programy.

Lichtenštajnsko Galina Falconry Centre je prirodzeným rajom pre milovníkov prírody a vtáctva. Ponúka dokonalé spojenie prírody a kultúry, obohatené o zaujímavé aktivity a programy pre všetkých. Preto neváhajte a navštívte toto miesto, kde objavíte nádherné vtáky dravce a môžete sa ubytovať v dokonalom prostredí s krásnym výhľadom na okolitú prírodu.


Letenka Lichtenštajnsko Galina Falconry Centre


Lichtenštajnsko sa môže pochváliť mnohými zaujímavými miestami, ktoré majú čo ponúknuť pre turistov a návštevníkov. Jedným z týchto miest je Galina Falconry Centre - centrum sokoliarstva.

Galina Falconry Centre sa nachádza na západnom okraji Lichtenštajnska, v blízkosti mesta Bendern. Je to jedno z najväčších centier pre sokoliarov na svete. V tomto centre sú sokoly trénovaní a chované v zariadeniach, ktoré sú najmodernejšie a najefektívnejšie na trhu.

V Galina Falconry Centre sa môžete zúčastniť ukážok sokoliarstva a sledovať cvičenie sokolov a jastrabov. Sokoli a jastraby sú trénovaní, aby lovili divé zvieratá, ako sú králíky, vtáky a dokonca aj srnky. Ukážky sú fascinujúce a návštevníci majú príležitosť vidieť tieto majestátne vtáky v akcii.

Okrem toho ponúka Galina Falconry Centre aj možnosť prechádzok s rôznymi druhmi sokolov a jastrabov. Návštevníci môžu prechádzať po zelených pláňach a lesných cestách so sokolom na ruke a sledovať, ako prelieta nad nimi. Táto skúsenosť je jedinečná a zanechá v návštevníkoch veľký dojem.

Samotné centrum ponúka aj ukážky svtlomoriek, po ktorých nasleduje prezentácia a ukážka liečenia sokolov. Vstupenky nie sú drahé a štandardná dĺžka ukážky trvá približne 60 minút.

Ak ste milovníkom vtákov a chcete zažiť niečo naozaj jedinečné, navštívte Lichtenštajnsko a Galina Falconry Centre. Je to skvelá príležitosť na to, aby ste získali skúsenosti, ktoré sa vždy budete radi spomínať.


Počasie Lichtenštajnsko Galina Falconry Centre


Lichtenštajnsko Galina Falconry Centre je jeden z najkrajších miest v krajine, ktorú turisti radi navštevujú. Nachádza sa v strede pôvabnej krajiny a je známe svojimi malými mestečkami a zaujímavými zaujímavosťami. Navyše, Lichtenštajnsko ponúka krásne počasie po celý rok, čo robí z Galina Falconry Centre miesto, ktoré sa oplatí navštíviť kedykoľvek.

Počas letných mesiacov sa teploty na Galina Falconry Centre pohybujú medzi 20 a 30 stupňami Celzia. Tento čas roka ponúka ideálne podmienky na turistiku a preskúmavanie miestnej krajiny. Ak máte radi horské túry, na Lichtenštajnsku je množstvo chodníkov, po ktorých sa môžete vydať na prechádzku. Mnohé z týchto trás poskytujú úchvatné výhľady na okolitú krajinu a hory.

Jeseň na Lichtenštajnsku je obdobím, kedy sa počasie mení z prijemného tepla na chladnejšie jesenné dni. Teploty sa pohybujú medzi 10 a 20 stupňami Celzia. Jeseň v Lichtenštajnsku je známa svojimi vínami a vinárenskej kultúre, ktorá má hlboké korene v krajine. Preto je tento čas roka ideálnym obdobím na návštevu a vychutnanie si skvelých lichtenštajnských vín.

Zima v Lichtenštajnsku je počasie, pri ktorom sem prichádzajú stovky turistov z celého sveta. Teploty sa pohybujú medzi -5 a 5 stupňami Celzia, čo vytvára ideálne podmienky na zimné športy. Lichtenštajnsko má mnoho lyžiarskych stredísk, ktoré sú rok za rokom populárne medzi návštevníkmi. Okrem lyžovania tu môžete vyskúšať aj snowboarding, klzanie na ľadovci a mnoho ďalších zimných športov.

Jarné počasie na Lichtenštajnsku sa líši od roka k roku, ale všeobecne sa teploty pohybujú medzi 10 a 20 stupňami Celzia. Tento čas roka je ideálny na vychádzky a užívanie si kvitnúcej prírody. Kým niektoré časti krajiny sa ešte prebúdzajú z zimy, iné už lákajú turistov na kvitnúce a tajomné lesy.

Lichtenštajnsko Galina Falconry Centre ponúka turistom krásne počasie všetkých ročných období, čo robí z tohto miesta ideálne miesto na návštevu kedykoľvek počas roka. Ak ste ešte nevideli túto časť Lichtenštajnska, neváhajte zohnať letenky a navštíviť toto krásne miesto.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky