Objavte lety za najlepšie ceny

Kambodža Koh Thmei

Letenka Kambodža Koh Thmei


Koh Thmei, malý ostrov v Kambodži, je jeden z mála miest na svete, ktoré sú stále neotvorené pre turistov. Táto klenot na juhu Kambodže je považovaná za nefalšovaný ostrovský zázrak, kde môžete nájsť krásne pláže, jedinečné prírodné scenérie a nezvýšenú divokú prírodu.

Ak sa rozhodnete navštíviť toto miesto, letenku si môžete zakúpiť online alebo prostredníctvom cestovnej kancelárie. Letenky do Kambodže sa pohybujú v závislosti od trvania letu, letiskovej dane a sezóny. Avšak, väčšina letov smeruje do Phnom Penhu, hlavného mesta Kambodže. Po prílete do Phnom Penhu sa môžete dostať do Koh Kongu autobusom alebo taxíkom a potom ďalej trajektom na Koh Thmei.

Ostrov Koh Thmei sa nachádza v chránenej oblasti Rezervácie biosféry Zapadné Siem Reap, v ktorej sa nachádza jedna z najvýznamnejších prírodných scenérií sveta, chránených veľkými druhmi rýb a morských živočíchov. Voda je krásne čistá, pláže sú biele a mäkké, a ostrov je takmer neobydlený. Cezeastnost je najlepšie obdobie pre návštevu tohto ostrova z dôvodu vysokej vlhkosti a prudkej dažďovej sezóny.

Aj keď Koh Thmei nie je preplnený turistami, návštevníci si môžu užiť rôzne aktivity, vrátane kajakovania, potápania, rybolovu a iných vodných športov. Ostrov tiež ponúka veľa prírodných trás a turistických miest, ako sú napríklad pláže, rybárske osady a chránené oblasti.

Celkovo, Koh Thmei je hodnotným odpočinkovým a prírodným miestom pre tých, ktorí hľadajú miesto, kde by mohli vychutnať krásu prírody, oddýchnuť si a relaxovať. Letenky do Kambodže sú dostupné od rôznych leteckých spoločností, a preto si môžete vybrať tú, ktorá bude zodpovedať vašim potrebám a rozpočtu.


Najčastejšie otázky a odpovede Kambodža Koh Thmei


1. Aké sú najlepšie spôsoby, ako sa dostať na Koh Thmei?

Je možné sa dostať na Koh Thmei pomocou lodí z rôznych miest v Kambodži, ako sú Sihanoukville, Krong Kaoh Kong a Kampot.

2. Kde sa nachádza Koh Thmei?

Koh Thmei sa nachádza v juhovýchodnej časti Kambodže, v provincii Preah Sihanouk.

3. Čo môžem na Koh Thmei robiť?

Na Koh Thmei môžete pozorovať slávne morské živočíchy, ako sú manty, murény a ryby klinčeky. Môžete tiež kajakovať, potápať sa a priamo si užiť tropické prostredie.

4. Kde môžem na Koh Thmei spať?

Na Koh Thmei existuje niekoľko hotelov a bungalovov, ktoré ponúkajú ubytovanie pre návštevníkov ostrova, ako sú bungalovy Lazy Beach a Island Lodge Koh Rung.

5. Ako vyzerá klima na Koh Thmei?

Koh Thmei má tropické podnebie a teploty tu kolíšu od 25 °C v noci až po 35 °C počas dňa. Najlepší mesiac na návštevu Koh Thmei je od januára do marca, keď je suché a jasné počasie.

6. Aké sú populárne miesta v okolí Koh Thmei?

Populárne miesta v okolí Koh Thmei zahrnujú Sihanoukville, Krong Kaoh Kong a Kampot. Tieto miesta sú vzdialené niekoľko hodín cesty lodou.

7. Potrebujem vízum na návštevu Kambodže?

Áno, návštevníci potrebujú vízum na vstup do Kambodže. Víza je možné získať na letiskách a na hraničných priechodoch.


Ubytovanie Kambodža Koh Thmei


Kambodža Koh Thmei je ostrov v Kambodži, ktorý je známy svojou krásnou prírodou a pokojným prostredím. Ak plánujete navštíviť Kambodžu, určite by ste nemali vynechať pobyt na tomto nádhernom ostrove. V tomto článku sa vám pokúsim priblížiť ubytovanie na Koh Thmei.

Prvou možnosťou ubytovania je stanovisko, ktoré sa nachádza v národnom parku Ream. Toto stanovisko ponúka ubytovanie v stanoch, ktoré sú postavené priamo na pláži. Tento typ ubytovania je veľmi vhodný pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo a prírodu. Stanovisko je tiež blízko ríbezľových farmách, kde sa môžete naučiť rybárske techniky od miestnych obyvateľov.

Druhou možnosťou je ubytovanie v bungalovoch, ktoré sú tiež rozmestané priamo na pláži. Bungalovy sú vybavené posteľou, sprchou, toaletou, klímou a sú vhodné pre tých, ktorí preferujú komfort. Cena ubytovania v bungalovoch sa však líši v závislosti od sezóny a typu bungalovu.

Poslednou možnosťou ubytovania na Koh Thmei je rybárske dedinky. V tejto dedine sa môžete ubytovať priamo u miestnych obyvateľov, ktorí vám radi ukážu svoj spôsob života. Cena ubytovania v rybárskej dedine je pomerne lacná, čo robí tento typ ubytovania veľmi prístupný pre každého.

Ak sa rozhodnete navštíviť Kambodžu Koh Thmei, nezabudnite si zarezervovať ubytovanie vopred, najmä počas sezóny. Kambodža Koh Thmei vám určite poskytne nezabudnuteľný zážitok a príjemný oddych od každodenného ruchu.


Počasie Kambodža Koh Thmei


Kambodža Koh Thmei patrí medzi obľúbené turistické destinácie v Ázii. Nachádza sa v juhozápadnej časti Kambodže a ponúka návštevníkom krásne pláže, úchvatné pralesy a fascinujúcu kultúru. Čo sa týka počasia, Koh Thmei má tropické a vlhké podnebie, ktoré je zväčša vlhké počas celého roka.

Koh Thmei je celoročne teplé a vlhké, s priemernou teplotou okolo 28 stupňov Celzia. Najteplejšie mesiace sú marec a apríl, kedy teploty môžu dosahovať až 40 stupňov Celzia. To robí z týchto mesiacov najmenej obľúbené turistické obdobia na ostrove. Najchladnejšie mesiace sú v decembri a januári, kedy teploty klesajú na približne 20 stupňov Celzia. Tieto mesiace sú tiež obdobím najnižšej vlhkosti a sú ideálne pre návštevu Koh Thmei.

Prakticky celoročne tu môžete očakávať miernu až vyššiu vlhkosť, s priemernou vlhkosťou okolo 75 percent. Najvyššia vlhkosť sa vyskytuje počas letných mesiacov, od mája do októbra. To znamená, že návštevníci by mali byť pripravení na zvládnutie horúčavy a vyššej vlhkosti a mať so sebou dostatok tekutín.

Kambodža Koh Thmei má dve základné obdobia - suché a daždivé. Suché obdobie trvá od decembra do apríla, kedy je najmenej zrážok a návštevníci môžu očakávať jasné a slnečné dni. Daždivé obdobie trvá od mája do novembra, kedy sa na ostrove vyskytujú intenzívnejšie zrážky. V tomto období sa návštevníci musia pripraviť na príležitostné búrky, ktoré môžu trvať aj cez niekoľko dní.

V zásade však môžete navštíviť Kambodžu Koh Thmei kedykoľvek v priebehu roka. Ak chcete užiť si slnečné a jasné dni a vyhnúť sa daždivým obdobiam, najlepšie obdobie na návštevu je od decembra do marca. Ak máte radi dažďový klima, môžete navštíviť ostrov v období od mája do novembra.

Kambodža Koh Thmei je nádherný ostrov so skvelými a jedinečnými prírodnými krásami a návštevníci by mali byť pripravení na horké a vlhké počasie, no určite si tam užijú skvelý relax a vynikajúcu dovolenku.


Dovolenka Kambodža Koh Thmei


Dovolenka na ostrove Koh Thmei v Kambodži ponúka návštevníkom nezabudnuteľné zážitky. Tento opustený ostrov má jedinečné prírodné krásy a ponúka možnosť oddychu v nezvyčajnej atmosfére.

Koh Thmei sa nachádza v južnej časti Kambodže a je súčasťou národného parku Ream. Na ostrove domorodci nežijú, je tu iba niekoľko chatrčí pre turistov. Ostrov je obklopený koralovými útesmi a plážami s bielym pieskom. Voda je tu krištáľovo čistá a turisti si môžu vychutnať krásy podmorského sveta. Okrem toho, Koh Thmei je aj miestom, kde sa môžu návštevníci dostať k tajomným džungľam.

Väčšina turistov prichádza na Koh Thmei kvôli jeho krásnym plážam, ktoré sa považujú za jedny z najkrajších v juhovýchodnej Ázii. Pláže sú pokojné a tiché, takže si tu môžete vychutnať odpočinok a relaxáciu v úplnom tichu. Ak sa chcete vybrať na prechádzku, môžete sa vydať na pobrežie a pozorovať miestnu faunu a flóru. Mnoho návštevníkov sa tiež vyberie na potápanie alebo šnorchlovanie, aby si mohli vychutnať krásy podmorského sveta.

Ak máte radi dobrodružstvo, Koh Thmei vám ponúka množstvo rôznych aktivít. Môžete sa tiež vydať na výlet a navštíviť miestne rybárske dediny, prírodné parky alebo chrámy a pagody v okolí. Koh Thmei je tiež vhodné miesto na kajakovanie alebo rybolov.

Dovolenka na Koh Thmei ponúka mnoho príležitostí na odpočinok a relaxáciu v krásnom prostredí. Ostrov ponúka nádherné pláže, tajomné džungle a mnoho iných prírodných krás, ktoré sa budú hlboko vryto vašej pamäti. Môžete sa priblížiť ku kultúre a životnému štýlu miestnych obyvateľov a zároveň si užiť pokoj a ticho daleko od rušného mestského ruchu. Výlet na Koh Thmei je skutočne niečím, čo by ste určite nemali v živote premeškať.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky