Objavte lety za najlepšie ceny

Gambie Makasutu Wildlife Trust

Ubytovanie Gambie Makasutu Wildlife Trust


Gambia je menšia krajina v západoafrickom pobrežnom pásme, ktorá sa môže pochváliť fantastickou prírodou a jedinečnou kultúrou. Nachádza sa tam aj Makasutu Wildlife Trust, ktorý ponúka návštevníkom vynikajúci zážitok z pobytu v divočine.

Makasutu Wildlife Trust je súkromná rezervácia o rozlohe 105 hektárov, ktorá sa nachádza na juhovýchode Gambie. V tomto krásnom údolí sa nachádza veľa druhov zvierat a rastlín, ktoré tu žijú v prírodnom prostredí. Respektovanie prírody na Makasutu je kľúčom k jeho kráse a zachovaniu pôvodnej klímy.

V rezervácii Makasutu Wildlife Trust nájdeme rôzne druhy zvierat, vrátane slonov, buvolov, paviánov, krkavcov či guani, rovnako aj mnoho druhov vtákov, hadov a chameleónov. Môžete tam tiež pozorovať rôzne druhy motýľov s úchvatným farebným prevedením.

Rezervácia ponúka ubytovanie v rôznych typoch izieb a chatiek, ktoré sú vybavené súčasným vybavením a zabezpečujú pohodlný pobyt. Pre tých, ktorí si chcú užiť pravú atmosféru divočiny, existujú aj stanové chatky, ktoré zaručujú zážitok z priameho kontaktu s prírodou.

Okrem ubytovania Makasutu Wildlife Trust ponúka aj rôzne aktivity a zážitky, ktoré vám umožnia priblížiť sa k Gambii a jej prírodnému bohatstvu. Môžete sa zúčastniť prechádzok v prírode, plavby na rieke Gambie, navštíviť miestne dediny a poznať miestnych obyvateľov a ich kultúru. Rezervácia je tiež vhodná pre turistov, ktorí majú radi jazdu na koni, a ponúka širokú škálu jazdeckých aktivít.

Makasutu Wildlife Trust dáva návštevníkom príležitosť na nezabudnuteľný zážitok z pobytu v Gambii a jej úžasnej prírode. Ak hľadáte odpočinok od každodenného zhonu a chcete spoznať novú kultúru a prírodu, potom si neváhajte zarezervovať pobyt v Makasutu Wildlife Trust. Je to miesto, kde sa môžete ponoriť do krásy a pokoja, ktoré sa nachádzajú v srdci Gambie.


Počasie Gambie Makasutu Wildlife Trust


V Gambii v Afrike je veľmi striedavé a niekedy výrazné počasie. Približne od decembra do mája dochádza k suchému obdobiu, ktoré je charakterizované veľkým množstvom slnečného svitu a nízkou vlhkosťou. Toto obdobie je ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú objavovať miestne prírodné krásy ako sú parky a rezervácie.

Na druhej strane, od júna do novembra dochádza k daždivému obdobiu, kedy sa teploty pohybujú medzi 25 a 30 stupňami Celzia. Dažde môžu byť veľmi silné a môžu spôsobiť záplavy a problémy s dopravou. Toto obdobie môže byť problematické pre turistov, ale pre miestne obyvateľstvo je nevyhnutné, pretože poskytuje dostatočné množstvo vody pre ich poľnohospodárske aktivity.

Makasutu Wildlife Trust je jedným z najväčších turistických miest v Gambii. Táto rezervácia je domovom množstva divokých zvierat a vtáctva, ktoré sú tým správnym lákadlom pre turistov a milovníkov prírody. Ako už bolo spomenuté, ideálnym obdobím pre návštevu sú mesiace od decembra do mája, kedy je suchší a slnečnejší čas. V tomto období môžete vidieť slony, pavy, hrochy a mnoho iných druhov zvierat, ktoré slobodne žijú v rezervácii.

Okrem toho, v rezervácii môžete vychutnať aj rôzne aktivity ako sú oboznámenie sa s miestnymi kmeňmi, turistické prechádzky, kanoe na rieke Gambia a jazdu na koňoch a ťavaoch. Svojimi aktivitami a turistickými zážitkami, Makasutu Wildlife Trust prispieva k ekonomickému rozvoju krajiny, a podporuje ochranu miestnej fauny a flóry.

V každom prípade je dôležité byť pripravený na to, že počasie v Gambii môže byť niekedy prekvapujúce. Preto sa vždy odporúča mať so sebou bundu a ochranné oblečenie od slnka. V prípade daždivého obdobia od júna do novembra, treba byť pripravený aj na záplavy a výpadky dopravy.

Celkovo Gambie ponúka jedinečné počasie, ktoré môže ovplyvniť náš dovolenkový zážitok. Bez ohľadu na to, v akom období sa rozhodnete navštíviť krajnu, Makasutu Wildlife Trust by nemala chýbať na zozname miest, ktoré treba navštíviť. Je to skutočne jedinečná geografická oblasť a miesto, kde si môžete vychutnať jeden z najkrajších zážitkov Afriky.


Dovolenka Gambie Makasutu Wildlife Trust


Gambie je africká krajina, ktorá je veľmi bohatá na turistické atrakcie založené na divokej prírode a makakutu je jedným z najlepších príkladov. Makasutu Wildlife Trust je jedinečné miesto v Gambii, ktoré ponúka návštevníkom nespočetné množstvo prírodných krás a špeciálne zažitky.

Makasutu Wildlife Trust je nezávislou ochranárskou organizáciou. Má za cieľ bojovať proti nezákonnému obchodu so zvieratami v Gambii a poskytovať zázemie pre zvieratá v prírodnom prostredí. Ale to nie je všetko, ponúka aj turistické atrakcie s jedinečnými zážitkami v oblastiach, ako sú kajakovanie, turistika, jazda na koňoch, ubytovanie a strava.

Ak chcete navštíviť Makasutu Wildlife Trust, môžete si vybrať z množstva zážitkov. Jedným z nich je kajakovanie naprieč riekou Gambia, kde si užijete sprievodcu, ktorý Vám ukáže divoké zvieratá - hýbajúce sa krokodíly, veľryby afekťáky, zebry, hyeny a slony. Milovníci dopadových športov môžu vyskúšať jazdu na motorkách alebo turistiku po divokých pralesoch.

V Makasutu Wildlife Trust nájdete aj ubytovanie, ktoré s určitosťou urobí z dovolenky niečo nezabudnuteľné. K dispozícii sú sruby v prístave pri rieke alebo v tieni palmových stromov. Ubytovanie je plne zariadené, na jeho základe môžete mať dostupné všetky potrebné veci.

Pre tých, ktorí túžia po luxuse, sú k dispozícii atraktívnejšie ubytovacie možnosti so spa a zážitkovými bazénmi.

Čo sa týka stravovania, tu zostavujú kuchári reštaurácie všetky jedlá z čerstvých, lokálnych prísad. Na vrchole zoznamu skúseností hrá grilovaný čaj a mäso z tymiánu a karínu alebo mačacie puriny.

Navštívenie Makasutu Wildlife Trust v Gambii si musí vyskúšať každý milovník zvierat. Pohľady na slony a krokodíly, jazda na koňoch a kajakovanie ponúkajú jedinečné zážitky, na ktoré sa nezabúda. Aj pre tých, ktorí túžia po vyššom komforte, sú k dispozícii luxusné ubytovacie možnosti s neobmedzeným prístupom do prírody. Makasutu Wildlife Trust je stopercentne jedinečným miestom, ktoré si zaslúži Vašu pozornosť a navštívenie.


Najčastejšie otázky a odpovede Gambie Makasutu Wildlife Trust


1. Čo je to Gambie Makasutu Wildlife Trust?
- Gambie Makasutu Wildlife Trust je nezisková organizácia založená na ochranu a zachovanie divočiny v Gambia.

2. Ako môžem prispieť na ochranu divočiny v Gambia?
- Môžete prispieť finančne na našu organizáciu alebo sa môžete zapojiť do dobrovoľníckych programov, ktoré ponúkame.

3. Aké druhy zvierat nachádzajú sa v rezervácií Gambie Makasutu?
- V rezervácii sa nachádza viac ako 250 druhov vtákov, krokodíly, antilopy, antény, medvede a mnoho ďalších divokých zvierat.

4. Aké aktivity sú dostupné pre návštevníkov v rezervácii Gambie Makasutu?
- Turisti si môžu užiť safari, prechádzky, relaxáciu v prírode alebo nabitú dobrodružnú dovolenku.

5. Ako sa dostať do rezervácie Gambie Makasutu?
- Rezervácia sa nachádza v blízkosti mestečka Brikama. Je to asi hodinu jazdy autom z hlavného mesta Banjul.

6. Sú návštevníci povinní dodržiavať nejaké pravidlá pri návšteve rezervácie Gambie Makasutu?
- Áno, turisti musia dodržiavať pravidlá, ktoré ochraňujú divočinu a jej obyvateľov, vrátane zákazu kŕmenia zvierat a neumožnenia vstupu do oblasti, kde sa nachádzajú zvieratá.

7. Ako dlho môže trvať návšteva rezervácie Gambie Makasutu?
- Návšteva rezervácie môže trvať od niekoľkých hodín do niekoľkých dní, v závislosti od toho, aký program si návštevníci zvolia.

8. Aké sú ceny vstupného do rezervácie Gambie Makasutu?
- Vstupné sa líši v závislosti od programu a aktivity, ktorú si návštevníci vyberú. Ceny sa pohybujú od $10 za dospelého a $5 za dieťa.

9. Ako môžem prihlásiť sa na dobrovoľníctvo v rezervácii Gambie Makasutu?
- Môžete nás kontaktovať prostredníctvom našej oficiálnej webovej stránky alebo e-mailom a pre poskytnutie informácií o dobrovoľníctve.

10. Aké zariadenia a služby sú dostupné pre návštevníkov v rezervácii Gambie Makasutu?
- V rezervácii sú k dispozícii zariadenia ako kempovacie miesta, reštaurácie, sprchy a toalety. Návštevníci môžu tiež požiadať o taxi služby alebo prenájom automobilov.


Letenka Gambie Makasutu Wildlife Trust


Ak hľadáte exotickú dovolenku, Gambie môže byť tou pravou voľbou. Táto krajina na západnom pobreží Afriky ponúka množstvo prírodných krás, ktoré si môžete užiť počas rôznych dobrodružstiev. Ak máte záujem o zoznámenie sa s divočinou Gambie, môžete využiť letenku do Makasutu Wildlife Trust.

Makasutu Wildlife Trust je útočisko pre zvieratá, kde sa vyskytuje množstvo druhov vtákov, cicavcov a rýb. Máte tu možnosť vidieť slonov, krokodílov, hudcov, paviánov, guanov, antilop a mnoho ďalších divokých tvorov. Okolo útočiska sa nachádza veľký komplex bivakov, ktoré sú hostiteľmi turistov z celého sveta. Na izbách nájdete všetky nevyhnutné pohodlia pre príjemný pobyt.

Keďže sa Makasutu Wildlife Trust nachádza v savane, môžete sa tešiť z nádherných púští a údolí. Okrem toho, môžete si zvoliť rôzne atrakcie v útočisku, ako napríklad safari, rybačku, miestne tance a piesne, rovnako ako aj iné zábavy.

Ak sa chystáte navštíviť Makasutu Wildlife Trust, môžete si vybrať z množstva rôznych letov s rôznymi leteckými spoločnosťami. Väčšina z nich sú medzinárodné lety a musíte počítať s tým, že cesty trvajú o niečo dlhšie ako tradičné lety.

Po prílete na letisko v Gambii vás bude čakať odvoz do útočiska. Počas tejto jazdy si môžete vychutnať nádherný výhľad na miestne prírodné scenérie. Po príchode do Makasutu Wildlife Trust vo vás vyvoláva pocit maximálneho pokoja a relaxácie. Môžete sa vydať na prechádzku po útočisku alebo si zvoliť niektoré z atrakcií, ktoré sú k dispozícii.

Letenky do Gambie sa daju zakúpiť online a k dispozicii su rôzne ceny podla toho odkial letite a kedy kupujete letenku.

Ak sa chystáte na dovolenku do exotického,krajiny, Makasutu Wildlife Trust v Gambii môže byť tou správnou voľbou. Využite letenku do tejto krajiny a užite si nezabudnuteľné dobrodružstvá medzi divokými zvieratami.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky