Objavte lety za najlepšie ceny

Filipíny Siargao Island

Ubytovanie Filipíny Siargao Island


Filipíny sú krajina plná krásnej prírody, exotických pláží a útulných bungalovov v tieni kokosových paliet. Medzi najpopulárnejšie miesta pre turistov teda patrí aj ostrov Siargao, ktorý sa nachádza na východe tejto krajiny. Okrem jeho surfovej kultúry a vynikajúcich vĺn, ponúka aj množstvo ubytovacích možností. Tu je prehľad tých najlepších.

1. Viento Del Mar

Nestále si nachádza priamo na pláži obklopené trópami a zelenou prírodou. Tento hotel je skvelým miestom pre páry a rodiny, ktoré hľadajú útočisko od zhonu a každodenného stresu. Ubytovanie je vyrobené z dreva a jednoducho zasadené do prostredia, ktoré ho obklopuje. Každá izba je vybavená klimatizáciou, kuchynským kútom a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Okrem toho si môžete vychutnať aj plávajúci bar a pizzériu.

2. Kermit Siargao

Kermit Siargao je zábavné surfové ubytovanie, ktoré zahrňuje bungalovy postavené na stromoch, čím vytvára pocit, že sa nachádzate v zelenom a oddelenom svete. Bungalovy sú veľmi útulné a vybavené sú súkromným kúpeľňovým zariadením, klimatizáciou, súkromnou terasou a dokonca aj WiFi. Ochutnať môžete pôvodné talianske jedlá v ich vlastnej reštaurácii. Bungalovové priestory sú pre svojich hostí pripojené k romantickému plážovému baru, kde si môžete vychutnať koktejly a teplé piesky.

3. Lalaguna Villas Resort

Tento luxusný hotel s výhľadom na pláž je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú veľmi kvalitné ubytovanie v Siargao. Lalaguna Villas Resort ponúka skvelú kombináciu súkromia, komfortu a relaxu v tichom prostredí. Každý z ich základných bungalovov má krásny výhľad na oceán a vlastnú kúpeľňu. V prípade izieb Deluxe a nad radením sa môžete tešiť z vlastnej terasy, kuchyňky a obývacej miestnosti. Hotel ponúka aj bezplatné Wi-Fi, vonkajší bazén a reštauráciu, v ktorej si môžete ochutnať rôzne druhy kuchýň ako talianska, miestna či thajska.

4. Patrick's on the Beach

Patrick's on the Beach je rodinné a priateľské ubytovanie, ktoré ponúka príjemné a neformálne prostredie. Ich bungalovy sú postavené priamo na pláži, a to len niekoľko krokov od vĺn. Každá izba je vybavená klimatizáciou, súkromnou kúpeľňou a štýlovou terasou. Hostia majú možnosť vychutnať si rôzne miestne jedlá v reštaurácii, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti.

Tieto štyri možnosti ponúkajú úžasný pohľad na krásu ostrova Siargao a zároveň sú pre hostí bezpečné a pohodlné. Či už hľadáte luxusné bungalovy, útulné hotely v style surfingu alebo skromné ubytovanie na pláži, nájdete tu všetko čo potrebujete pre dokonalú dovolenku. Nech už ste pre akýkoľvek typ ubytovania si zvolíte, Siargao Island bude splňovať všetky vaše očakávania a ponúka vám dokonalý relax.


Dovolenka Filipíny Siargao Island


Filipíny sú jednou z najkrajších krajín na svete. Krajinu tvoria tisíce ostrovov, ktoré ponúkajú rôzne aktivity pre turistov. Ak chcete stráviť dovolenku na mieste, ktoré je skutočne unikátne, potom Siargao Island je presne to, čo hľadáte.

Siargao Island je malý ostrov nachádzajúci sa na juhovýchodnom pobreží Filipín. Je známy ako svetové hlavné mesto surfovania a preto je ideálnym miestom pre vodné aktivity. Ostrov má mnoho pláží, ktoré majú biele piesčité pobrežia, imponujúce palmové stromy a priehľadné vody.

Preskúmajte pláže

Východná strana ostrova je obzvlášť známa pre svoje pláže, kde vlny sú väčšie a významnejšie. Surfisti z celého sveta si prichádzajú zahrnúť do vĺn. Medzi najnavštevovanejšie pláže v tejto oblasti patria:

- Cloud 9 - je to najznámejšia pláž na ostrove a určite stojí za to ju navštíviť. Je to miesto pre profesionálnych surfistov ale aj úplných začiatočníkov. Veselo narazíte na množstvo turistov, ktorí sa tu chcú užiť atmosféru.
- General Luna - pravdepodobne najväčšia pláž na ostrove, ktorá ponúka nekonečné pobrežie krásneho piesku a slnka. Táto oblasť je tiež domovom niekoľkých surf klubov a surferských škôlok.

Údolie palmového nasadenia

Okrem pláží ostrov ponúka aj iné turistické atrakcie. Jednou z nich je údolie s palmovým nasadením. Toto miesto ponúka dokonalý pohľad, kde môžete vidieť množstvo palmových stromov, ktoré sú navzájom prepojené. Z tohto miesta je nádherný výhľad na slnko zotmievať a skutočne to stojí za to vidieť v realite.

Obzvlášť pestrý nočný život

Za zmienku tiež stojí mocný nočný život na ostrove. Môžete sa zúčastniť rôznych party v plážových baroch alebo si jednoducho užiť zabavu s miestnymi obyvateľmi. Ostrov je plný nočných klubov a rôznych podnikov, pretože tu nie je obmedzený zákonom a môže sa konať skutočne pestrý program.

Celkovo Siargao Island ponúka množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Turisti majú možnosť si vybrať viaceré aktivity, napríklad surfovanie, plávanie, potápanie, rybolov a ďalšie vodné a kultúrne aktivity, ktoré určite obohatia váš pobyt na ostrove. Strávte svoj čas obdivovaním krás ostrova a odpočívajte v tých najlepších plážach na svete. Ak hľadáte dokonalú dovolenku pre seba a svoju rodinu, Siargao Island na Filipínach je správna voľba.


Letenka Filipíny Siargao Island


Filipíny sú jednou z klenôtov Azie, ktoré svojou krásou a rôznorodosťou prilákavajú turistov z celého sveta. Jedným z najkrajších miest na Filipínach je Siargao Island, ktoré sa stalo populárnym medzi cestovateľmi v posledných rokoch. Ak sa chystáte na Siargao Island, letenka Filipíny Siargao Island nie je nikdy príliš náročná na získanie.

Siargao Island je unikátnou destináciou, ktorá ponúka nádherné pláže, čisté vody a tiež možnosti surfovania. Mnohí ju považujú za rajský ostrov, ktorý vám zaručí relax, ale aj zábavu. Cesta do Siargao Island môže byť naplnená vzrušením a niektoré lety z Maniley trvajú len niekoľko hodín. Práve to robí letenka Filipíny Siargao Island dostupnejšou a umožňuje cestovať takmer každému.

Ak hľadáte najlepšie ceny na letenka Filipíny Siargao Island, navštívte webové stránky rôznych leteckých spoločností a zaregistrujte sa na odoberanie noviniek a aktualizácií. Mnohé letecké spoločnosti ponúkajú zľavy a špeciálne ponuky pre cestujúcich, ktorí sa zaregistrujú na odoberanie noviniek. Ďalšou možnosťou môže byť použitie porovnávačov leteniek, ktoré porovnajú ceny leteniek od rôznych leteckých spoločností a ponúknu vám najlepšiu možnosť nákupu letenky.

Okrem toho, môžete získať letenku Filipíny Siargao Island aj prostredníctvom cestovnej kancelárie. Mnohé cestovné kancelárie ponúkajú balíčky, ktoré zahŕňajú letenku, ubytovanie a cestovanie po mieste. Tieto balíčky môžu byť lacnejšie v porovnaní s kúpou jednotlivých služieb. Zároveň vám cestovná kancelária môže ponúknuť určité benefity a tipy pre cestovanie na Siargao Island.

Ak hľadáte adrenalinové zážitky, Siargao Island je ten správny ostrov pre vás. Tento ostrov ponúka niekoľko miest na surfovanie, najmä v oblasti General Luna, ktorá je domovom niektorých z najlepších surfových vln na svete. Ak ste začiatočník, existuje niekoľko škol surfovania, ktoré vám pomôžu naučiť sa základy a užiť si surfovacie zážitky.

Celkovo je Siargao Island skvelým miestom pre cestovateľov, ktorí hľadajú krásne pláže, zábavu a relaxáciu. Letenka Filipíny Siargao Island nie je len cenovo dostupná, ale aj jednoducho získateľná prostredníctvom rôznych možností ako letecké spoločnosti, cestovné kancelárie alebo online porovnávače leteniek. Hurá na Siargao Island a užite si nádherné pláže, jedlo a zážitky, ktoré vám zostanú v pamäti navždy.


Počasie Filipíny Siargao Island


Filipíny sú známe svojou tropickou klímou a ostrov Siargao nie je výnimkou. Situovaný v oblasti Karagaa, ostrov má teploty v rozmedzí 25 °C až 32 °C počas celého roka. Priamo závisí na mesiaci, ale prevažujúce podnebie je vlhké a horúce.

Má obdobie dažďa, ktoré pretrváva od novembra do februára, takže najlepším obdobím na návštevu Siargao by boli mesiace marec až august. Počas týchto mesiacov sa počasie spravidla ukazuje s malou možnosťou dažďa a optimálnou teplotou okolo 28°C. Siargao má výborné slnečné hodiny cez celý rok, s priemernými hodnotami okolo 8 až 10 hodín slnka denne.

Ostrov Siargao je tiež známy svojimi surfačmi a medzi februárom a májom sú tam vysoké vlny, čo robí tento ostrov ideálnym miestom pre všetkých surferov. Tento čas by však mohol mať vyššiu vlhkosť a útesy - ideaálny čas pre tých, ktorých nevadí vyššia vlhkosť a nezvykajú na ťažké podmienky.

Ak si chcete užiť plážový život, Siargao ponúka aj toľko. Má množstvo bielych piesočnatých pláží a pobyt na tomto ostrove vám zaručene poskytne relaxačnú dovolenku. Najobľúbenejšie pláže na ostrove sú: Cloud 9 Beach, Pacifico Beach a Sugba Lagoon.

Napriek tomu, akými sú vlnami surfovacie miesta na Siargao, musíte dbať na bezpečnosť a sledovať pokyny miestnych sprievodcov a záchranárov. Dôležité je tiež dbať na správnu údržbu od vedieť, že niektoré pláže (najmä medzi septembrom a začiatkom decembra) môžu mať dažď a pevnú pôdu mätúce pretože ako hornatý ostrov, Siargao môže byť náchylná k zrážkam.

Celkovo, Siargao ponúka ideálne podnebie pre turistov, ktorí sa chcú vyhnúť chladu a snehu. Ideálny čas na návštevu Siargao je od marca do augusta, ale ak plánujete na surfovanie, čas od februára do mája bude pre vás ten lepší. Má veľmi krásne pláže a dokonca si môžete užívať dovolenku s menej turistami. Doprajte si oddych na tomto tropickom ostrove, ktorý určite stojí za to navštíviť!


Najčastejšie otázky a odpovede Filipíny Siargao Island


Otázky:

1. Kam si môžem ubytovať na ostrove Siargao v Filipínach?
2. Ako sa dostať na ostrov Siargao?
3. Kedy je najlepší čas na návštevu ostrova Siargao?
4. Aké aktivity sú k dispozícii na ostrove Siargao?
5. Kde sa môžem najlepšie vykúpať na ostrove Siargao?
6. Aké jedlo a nápoje by som si mal vyskúšať na ostrove Siargao?
7. Aké sú najlepšie miesta na fotografie na ostrove Siargao?
8. Kde môžem nájsť najlepšie miesta na surfovanie na ostrove Siargao?
9. Ako sa oplatí preskúmať okolie ostrova Siargao?
10. Aké sú najlepšie miesta na nákupy na ostrove Siargao?

Odpovede:

1. Na ostrove Siargao je mnoho druhov ubytovania, vrátane hotelov, apartmánov, penziónov a bungalovov.
2. Najjednoduchší spôsob, ako sa dostať na ostrov Siargao, je cez letisko v meste Surigao. Potom musíte urobiť obchod s tuktukom a trajektom na ostrov.
3. Najlepší čas na návštevu ostrova Siargao je od decembra do marca, kedy sa predpovedajú lepšie vlny pre surfovanie.
4. Aktivity na ostrove Siargao zahŕňajú surfovanie, potápanie, šnorchlovanie, turistiku a návštevu vodopádov a pláží.
5. Najlepšie miesta na kúpanie na ostrove Siargao sú pláže Magpupunko a Sugba Lagoon.
6. Na ostrove Siargao si určite musíte vyskúšať miestne ryby, owong, mango a kokosové nápoje.
7. Najlepšie miesta na fotografiu na ostrove Siargao zahŕňajú pláž Cloud 9 a vodopády Taktak Falls.
8. Najlepšie miesta na surfovanie na ostrove Siargao zahŕňajú pláže Cloud 9, Stimpy's a Rock Island.
9. V okolí ostrova Siargao sa oplatí navštíviť iné malé ostrovy a vodopády na juhu ostrova.
10. Najlepšie miesta na nákup sú v meste General Luna, kde sa nachádza väčšina obchodov a trhov.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky