Objavte lety za najlepšie ceny

Barbados Harrison Point Lighthouse

Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Harrison Point Lighthouse


Otázky:

1. Kde sa nachádza Harrison Point Lighthouse?
2. Aké je histórie svetla na Harrison Point Lighthouse?
3. Je Harrison Point Lighthouse otvorený pre verejnosť?
4. Aké sú otváracie hodiny Harrison Point Lighthouse?
5. Ako sa môžem dostať k Harrison Point Lighthouse?
6. Je Harrison Point Lighthouse na vrchole kopca?
7. Môžu návštevníci stretnúť svetelníka na Harrison Point Lighthouse?
8. Zostáva Harrison Point Lighthouse v prevádzke ako navigačná pomoc?
9. Je Harrison Point Lighthouse najstarším svetlom na Barbados?

Odpovede:

1. Harrison Point Lighthouse sa nachádza na severe ostrova Barbados.
2. Svetlo na Harrison Point Lighthouse slúžilo ako navigačná pomoc od roku 1920.
3. Áno, Harrison Point Lighthouse je otvorený pre verejnosť.
4. Otváracie hodiny Harrison Point Lighthouse sa líšia v závislosti od ročného obdobia, ale väčšinou je otvorený od 9:00 do 17:00.
5. Najjednoduchší spôsob, ako sa dostať na Harrison Point Lighthouse, je autom alebo taxíkom.
6. Áno, Harrison Point Lighthouse sa nachádza na vrchole kopca.
7. Možno stretnúť svetelníka, ale záleží na jeho dostupnosti.
8. Nie, Harrison Point Lighthouse už nie je v prevádzke ako navigačná pomoc.
9. Nie, Harrison Point Lighthouse nie je najstarším svetlom na Barbados. Najstarším svetlom je svetlo na ostrove Needham's Point, ktoré slúži od roku 1855.


Ubytovanie Barbados Harrison Point Lighthouse


Barbados Harrison Point Lighthouse je zaujímavé ubytovanie, ktoré sa nachádza na ostrove Barbados v Karibskom mori. Tento svetlonos bol postavený na konci 19. storočia a dnes slúži ako ubytovanie pre turistov, ktorí chcú zažiť neobvyklú dovolenku s nádherným výhľadom na nekonečné more.

Lokalita

Harrison Point Lighthouse sa nachádza v St. Lucy v severnej časti ostrova Barbados. Je to skvelé miesto pre tých, ktorí hľadajú pokoj a ticho počas svojej dovolenky. Ubytovanie ponúka nádherný výhľad na karibské more a zároveň je blízko k mnohým atrakciám na ostrove.

Ubytovanie

Svetlonos ponúka ubytovanie pre maximálne 6 osôb v troch izbách. Po príchode si hostia všimnú, že interiér je zariadený v tradičnom barbadoskom štýle. Zariadenie izieb je jednoduché a útulné, čo vytvára príjemnú atmosféru.

Okolie

Okolie svetlonosu ponúka mnohé atrakcie pre hostí. Najbližšou plážou je Heywoods Beach, ktorá je vzdialená len niekoľko minút jazdy autom. Na pláži sa môžete kúpať, šnorchlovať alebo len relaxovať pod palmami a užívať si nádherný výhľad na more.

Ďalšou atrakciou v okolí sú útesy North Point, ktoré ponúkajú nádherný výhľad na more a prírodné scenérie. Taktiež si môžete pozrieť Animal Flower Cave, ktorá je veľmi populárnym miestom pre turistov.

Celkové hodnotenie

Barbados Harrison Point Lighthouse je skvelým miestom pre tých, ktorí hľadajú neobvyklé a nádherné miesto na pobyt. Ubytovanie je útulné a ponúka pre hostí mnohé atrakcie v okolí. Taktiež je to skvelé miesto pre tých, ktorí chcú zažiť dovolenku v tradičnom barbadoskom štýle. Ak hľadáte miesto na prežitie nezabudnuteľnej dovolenky, Harrison Point Lighthouse v Barbados je tou správnou voľbou.


Počasie Barbados Harrison Point Lighthouse


Barbados je ostrov ležiaci v Karibiku, známy svojimi plážami, čistým morom a slnečným počasím. Ale čo sa týka tejto klenotnice, pre väčšinu turistov a návštevníkov býva nezvážené aj pozriť sa na jeden z najstarších majákov v Karibiku - Harrison Point Lighthouse.

Maják sa nachádza na pobreží na severnej strane ostrova a bol postavený už v roku 1925 s účelom poskytnúť navigačnú pomoc pre lode, ktoré sa dostali z takej vzdialenosti. Maják má výšku 113 stôp a zvláštnou charakteristikou, ktorá nezvyčajne kombinuje dve biele blesky po sebe, potom jedno zhasne a potom sa objaví ďalší.

Čo sa týka počasia, na Barbadosi panuje stredomorské podnebie a je tu celoročne teplo a slnečno. Tento ostrov má malé rozdiely v teplotách a pohybuje sa od 24 ° C do 30 ° C počas celého roka. Mareografy, ktoré sledujú stav morského vodstva, sa nachádzajú aj v okolí tohto majáku.

Ak sa rozhodnete navštíviť Harrison Point Lighthouse, najlepšie obdobie na návštevu by bolo od decembra do júna, kedy je na ostrove s najmenšou pravdepodobnosťou dažďov. V ostatných mesiacoch môže pršať pomerne často a vlny môžu byť nebezpečne vysoké.

Aj keď je Harrison Point Lighthouse oblastou, ktorá je často pre turistov nepoznaná, môže byť príjemnou zmenou a oddychovým miestom pre tých, ktorí chcú užiť pokojné prostredie a zároveň ochutnať krásy karibského mora a historické klenoty ostrova.


Dovolenka Barbados Harrison Point Lighthouse


Barbados Harrison Point Lighthouse - idylický ostrovný útulok

Barbados je špeciálny ostrov v Karibiku, ktorý láka najmä turistov, ktorí hľadajú relax a oddych v prírode. Keď máte chuť na malé romantické útočisko, stojí za úvahu navštíviť Harrison Point Lighthouse.

Tento maják, ktorý je starý už viac ako sto rokov, sa nachádza v západnej časti ostrova. Jeho maják spravuje národná verejná správa a navštíviť ho môžete za jedno poplatok, ktorý zahrňuje aj prehliadku.

Začnite svoju návštevu pri majáku v St Lucy a pokračujte cez stromové tunely po celej ceste až k majáku. Táto cesta je zaujímavá aj preto, že vedie popri letisku a mnohých adrenalinových športoch, ako je napríklad windsurfing alebo džungle.

Samotný Harrison Point Lighthouse je stavaný z červených tehál a ponúka výborný výhľad na more. Ak si chcete užiť ešte intímnejšie okamihy, tak nezabudnite vyraziť tiež na pláž alebo niektorú z reštaurácií v okolí.

Harrison Point Lighthouse je pritom dostupný na vyše desiatich minút z južnej časti ostrova, kde sa nachádza aj množstvo rôznych atrakcií a možností na dobré nákupy, a to vďaka efektívnemu autobusovému prepravnému systému.

Pri návšteve vasia si uzamknete v spomienkach a prežijete tak ďalšiu dovolenku, na akú kedy budete spomínať. Harrison Point Lighthouse vám totiž ponúka zážitky, ktoré sa nezabudnú.

Určite navštívte Harrison Point Lighthouse, aby ste si vychutnali nádherné pláže a krásne prírodné prostredie ostrova Barbados. Tu si môžete odpočinúť a užívať si pohľad na nekonečné modré vody Karibiku.


Letenka Barbados Harrison Point Lighthouse


Barbados je ostrov obklopený tyrkysovými vodami Karibiku a je to jeden z najkrajších ostrovov na svete. Svojimi bielymi piesočnatými plážami a jasnými modrými vodami je Barbados dokonalým miestom na dovolenku. Pre tých, ktorí hľadajú niečo viac ako len plážové dni, je tu Harrison Point Lighthouse.

Harrison Point Lighthouse bol postavený v roku 1925, aby sa vyznačil nebezpečnou skupinou útesov, ktoré sa nachádzajú medzi West Coast a North Coast. Je to jedna z tých ikonických budov, ktoré predstavujú Barbados, a stojí na ostrovníku, ktorý je obklopený vodami Atlantiku na jednej strane a Karibiku na druhej strane. Jeho poloha robí z lodičkovej vyhliadky z lode alebo z pobrežia jedno z najromantickejších miest na svete.

Harrison Point Lighthouse nie je len ďalšou krasovou budovou. Je to miesto s históriou. Bol svedkom mnohých katastrof áut, ako aj vojnovej zóny v 2. svetovej vojne. Po orkáne v roku 1955 sa lighthouse stal obývaným domom pre osamelého muža, ktorý sa staral o jeho údržbu. Dnes je Harrison Point Lighthouse už opustený a turisti môžu objavovať jeho tajomnú históriu a fotografovať fascinujúce romatické scenérie.

Harrison Point Lighthouse sa nachádza vo východnej časti Barbadosu, na medzi pobrežia Karibiku a Atlantického oceánu. Najlepší spôsob, ako sa tam dostať, je letom. Dóžeby sú k dispozícii, ale pre tých, ktorí si to vedia dovoliť, ponúkajú sa aj súkromné helikoptéry. Alternatívou je taktiež prenájom áut alebo bicyklov, ale treba si dávať pozor, pretože táto oblasť je veľmi odľahlá a turisti by mali mať podrobné mapy, aby sa nezačali strácať.

Harrison Point Lighthouse je miestom, kam sa chcete vrátiť a láka to návštevníkov z celého sveta. Je to skrytá perla, ktorú mnoho ľudí nevie odkryť. Pre všetkých, ktorí hľadajú niečo mimo mainstreamu, by malo byť Harrison Point Lighthouse na ich zozname "musí navštíviť" miest.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky