Objavte lety za najlepšie ceny

Argentína Neuquén

Letenka Argentína Neuquén


Ak máš chuť objavovať nové kúty sveta a radi máte dobrodružné zážitky, potom by ste určite nemali nechať ujsť príležitosť vydať sa na cestu do Neuquén v argentínskom Patagónii. Tento nádherný región, ktorý ponúka prekrásnu prírodu a mnoho aktivít pre turistov, je určite jedným z najkrajších miest, ktoré môžete na svojej cestovateľskej trase navštíviť.

Keďže Neuquén je na juhu argentínskeho kontinentu, je to miesto, na ktoré sa ľudia dostanú najlepšie letecky. Ak hľadáte najlepšie letenky do Neuquén, musíte vedieť, že výber je skutočne široký a závisí len od vás a vašich preferencií.

Letecké spoločnosti ponúkajúce letenky do Neuquén sú napríklad LATAM, Aerolíneas Argentinas alebo Flybondi. Ich ponuky sa môžu líšiť, čo sa týka cien, času letu alebo počtu prestupov a preto by ste mali pred nákupom letenky skontrolovať dostupnosť a najlepšie ponuky v online vyhľadávačoch leteniek.

Letecká spoločnosť LATAM Airlines je jednou z najpoužívanejších pre let do Neuquén, pretože ponúka viac možností výberu, najmä pre tých, ktorých zaujíma let z Európy. Doba letu z Paríža alebo Frankfurtu do Neuquén je okolo 18 hodín s jedným prestupom v Brazílii alebo vďaka LATAM s možnosťou niekoľkých prestupov, ktoré umožňujú prispôsobenie sa zákazníkom.

Na druhej strane je Aerolíneas Argentinas, národná letecká spoločnosť krajiny, ktorá ponúka letenky z Buenos Aires do Neuquén. V tomto prípade sa množstvo letov líši v závislosti od dátumu a ročného obdobia, ale v každom prípade môžete získať pohodlie a zároveň ušetriť čas.

A nakoniec, keď hľadáte lacné letenky do Neuquén, Flybondi je alternatívou pre tých, ktorí potrebujú rýchle a efektívne spojenie medzi rôznymi miestami krajiny. Táto nízkonákladová spoločnosť ponúka lety z Buenos Aires do Bariloche, Mendozy a Neuquénu.

Neuquén vám ponúka krásu a ticho neporušených krajín Patagónie, kde môžete relaxovať a objavovať tajomné miesta. Ale využite najlepšie letenku, aby ste mohli čo najviac času tráviť objavovaním krásach týchto miest.


Ubytovanie Argentína Neuquén


Argentína Neuquén je čarovnou oblasťou, ktorá sa nachádza na západnom pobreží Argentíny. Spojenie prírody a modernizácie charakterizuje tento región ako jediný vo svojom druhu. Neuquén je hlavným mestom tejto provincie, kde je možné nájsť ubytovanie pre každého návštevníka.

V Neuquéne sa nachádza množstvo hotelov a rezortov s krásnym výhľadom na Andské pohorie. Hotel a resort Limay River je jedným z najviac navštevovaných miest pre turistov v Neuquéne. Svojou jedinečnou polohou na brehu rieky Limay, ponúka ubytovanie vo vybavených izbách s klimatizáciou a kúpeľňami. Hotel nie je len o mieste na spanie, ale aj o mieste pre oddych. K dispozícii sú reštaurácie, bar, plaváreň a spa.

Hotel Del Comahue je ďalším ubytovaním v Neuquéne so štyrmi hviezdami, ktoré sa nachádza v centre mesta. Pre svojich hostí ponúka vybavené izby, ktoré sú klimatizované a majú vlastné kúpeľne s fénom a toaletnými potrebami. Hotel má aj wellness centrum so saunou, tureckou parou a vírivkou.

Ak dávate prednosť menším hotelom, potom je pre vás Uptown Hotel Neuquén to pravé miesto. Nachádza sa v centre mesta a ponúka svojim hosťom izby s balkónom s výhľadom na mesto, klimatizáciou a satelitnou TV. Uptown Hotel Neuquén má aj fitness centrum a záhradu.

Pre tých, ktorí milujú prírodu a chcú byť v jej tesnej blízkosti, móže byť Campi y Jara ideálnym miestom pre ubytovanie. Táto chata sa nachádza v neuquenskom údolí a ponúka návštevníkom jednoduché, ale pohodlné ubytovanie. Chata má aj reštauráciu, kde sa podávajú miestne špeciality a nápoje.

V Neuquéne je množstvo miest, kde si môžete vybrať, aby ste si užili luxusné a komfortné ubytovanie alebo jednoduché a príjemné zúčastnenie na prírode. Okrem ubytovania je v Neuquéne množstvo možností pre turistov. Môžu si vyskúšať rôzne outdoorové aktivity ako rafting, cyklistiku alebo turistiku. Neuquén je však aj známy pre svoje zlepšujúce sa vína a gurmánske zážitky. Čakajú vás tu krásne prírodné scenérie, aké hocikde inde nenájdete. Tak vezmite si ruksak a vyrazte s nami do Argentíny Neuquén, kde si len tak užijete dovolenku.


Najčastejšie otázky a odpovede Argentína Neuquén


Ospravedlňujeme sa, ale nevieme vám poskytnúť presné najčastejšie otázky a odpovede týkajúce sa Neuquén v Argentíne, pretože neskúseným tímom asistentov sme len softvér, ktorý poskytuje automatické odpovede na základe predložených otázok. Pokiaľ by ste konkrétne otázky mali, radi by sme sa ich pokúsili zodpovedať alebo odporučiť miesta, na ktoré by ste sa mohli obrátiť, aby ste získali konkrétne informácie týkajúce sa Neuquén v Argentíne.


Počasie Argentína Neuquén


Neuquén, situovaný na západnom pobřeží Patagonie, je mesto s kouzelnou atmosférou a změnami počasí. Letní měsíce, od prosince do února, jsou teplé a mírně vlhké. Průměrné teploty se pohybují okolo 25 °C s občasnými vlnami tepla nad 30 °C. V tomto období můžete očekávat krátkodobé bouřky, ale většinou jsou deštivé periody krátké a teploty zůstávají příjemné.

V zimních měsících, od června do srpna, Neuquén podléhá suchému chladnému podnebí. Průměrné teploty se pohybují okolo 5 °C během dne a -2 °C v noci. Oblast je v této době pokrytá sněhem a ideální pro milovníky zimních sportů. Můžete také očekávat silné větry, které způsobují bouře a sněhové vločky, ale to vše je součástí jedinečného zážitku na jihoamerickém kontinentu.

Začátkem jara, od září do listopadu, je počasí pro Neuquén přechodné. Teploty v průměru dosahují 15-20 °C, ale stále existuje možnost silných dešťových bouří. Během podzimu odsvítí slunce a stávají se teploty příjemnými a nikoli příliš chladnými.

Celkově lze říci, že Neuquén nabízí cestovatelům jednou v životě zážitek z mnoha klimatických podmínek. Tento argentinský kraj se neustále mění a nabízí celou řadu zážitků v závislosti na období, ve kterém ho navštívíte. Od zasněžených hor po slunečné pláže, Neuquén nabízí přírodní krásy, které se stanou nezapomenutelným zážitkem pro návštěvníky.


Dovolenka Argentína Neuquén


Neuquén je jedným z najkrajších a najnenapodobiteľnejších regiónov v Argentíne. Táto oblasť sa nachádza na juhozápade krajiny a je obklopená nádhernou prírodou. Je to miesto, kde sa stretáva dychberúca krajina Patagónie, hory Andes a vodné toky, ktoré sú bohaté na ryby.

Pokiaľ hľadáte dovolenku, ktorá vám ponúkne nezabudnuteľné zážitky, pestrú kultúru a čarovné scenérie, Neuquén je miestom, ktoré by ste nemali vynechať.

Prírodná nádhera Neuquénu je nekonečná. Svoje oči môžete sústreďovať na obrovské hory, nádherné jazerá, púšte a rieky. Tie najpopulárnejšie oblasti zahŕňajú národný park Lanin, národný park Nahuel Huapi a lago Traful.

Okrem toho, Neuquén je tiež známy svojou prekrásnou vína z oblasti Patagónie. Môžete navštíviť niektoré z viníc, ktoré sú uvedené vo všetkých karteokách a ponúkajú degustácie vo vínnej pivnici.

Mesto Neuquén samotné má viacero miest, ktoré by ste mali vidieť. Nájdete tu mnoho parkov a záhrad, ktoré sú dokonalým miestom na oddych. Môžete navštíviť aj múzeá a galérie, kde si môžete prehliadnuť vzácne umelecké diela a históriu tohto miesta.

V Neuquéne nebudete na prekvapení, keď zistíte, že sa ide o malé, kľudné a pomalé mesto. Je však dokonalé pre tých, ktorí chcú vymaniť sa z ruchu mesta a ponoriť sa do kultúry a scenérie oblasti Neuquén.

Kombinácia prírodnej nádhery, kultúry a vína robí Neuquén dokonalým miestom pre dovolenku. Rozhodne nebudete ľutovať, ak sa rozhodnete investovať svoj čas a peniaze do tejto oblasti. Pokojne sa môžete tešiť na nezabudnuteľné zážitky, pamätihodné výlety a dobrodružstvá v tejto nádhernej oblasti Patagónie.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky