Objavte lety za najlepšie ceny

Antigua a Barbuda Coco Beach

Letenka Antigua a Barbuda Coco Beach


Antigua a Barbuda sú dva karibské ostrovy, ktoré sa nachádzajú v rovníkovom pásme východne od Portorika. Tieto dva ostrovy ponúkajú celý rad krásnych pláží, nádherného modrého mora a sú skutočným a neodolateľným rájem pre turistov z celého sveta.

Vďaka moderným dopravným spojeniam je návšteva Antiguy a Barbudy jednoduchá. Letenky sú k dispozícii z mnohých destinácií po celom svete. Úplne novou destináciou je letisko Coco Beach, umiestnené na severovýchodnej strane ostrova Antigua.

Ak ste milovníci pláží, Coco Beach je ideálnym miestom pre vás. Nachádza sa priamo na pobreží a ponúka rozmanitú výber z nočného života, reštaurácii a mnohých aktivít. Na pláži si môžete okúpiť vo vode, alebo sa túlajte dolu po piesku.

Ak ste viac do adrenalinu a športových aktivít, Antigua a Barbuda poskytujú viacero možností pre kajak, surfovanie, potápanie a windsurfing. Ostrovy sú tiež domovom viacerých druhov rýb, ktoré sú ideálne pre rybárov.

Keďže sú ostrovy známe svojou turistikou, mnoho možností zahrnutých do balenia dovolenky. Hotelové pobyty na ostrovoch sú k dispozícii v celom rozsahu cien a mnoho z nich ponúka výhľady na more. Môžete si vybrať z širokého výberu hotelov alebo si zarezervovať letenky s vlastným ubytovaním v neďalekej dedinke.

Letenka Antigua a Barbuda Coco Beach je sľubom na perfektnú dovolenku, plnú nádherných pláží, adrenalinových aktivít a báječnej atmosféry. S nádherným prostredím a úžasnou kultúrou, ktorú ostrovy ponúkajú, nemôžete rozhodne prehliadnuť túto nezabudnuteľnú a vzrušujúcu dovolenku.


Počasie Antigua a Barbuda Coco Beach


Antigua a Barbuda sú karibskými ostrovmi, ktoré sú známe svojimi krásnymi plážami a príjemným tropickým podnebím. Jednou z najobľúbenejších pláží na ostrovoch je Coco Beach, ktorá sa nachádza na juhozápadnom pobreží Antiguy.

Coco Beach je pláž s bielym pieskom a jemnou vodou, ktorá je ideálna na kúpanie. Táto pláž je ideálna na opaľovanie a oddych, ale aj na rôzne vodné aktivity, ako napríklad šnorchlovanie alebo potápanie. Taktiež sa tam dajú požičať vodné skútre alebo kajaky.

Počasie na pláži Coco Beach sa môže meniť v závislosti od ročného obdobia. Všeobecne však platí, že na Antiguy a Barbuda panuje celoročne teplé a vlhké tropické podnebie, ktoré sa s obdobím mení. Najteplejšie obdobie je od júna do septembra, keď sa teploty pohybujú okolo 30 ° C, pričom nočné teploty sa zvyknú udržovať okolo 25 ° C. V týchto mesiacoch sa môžu vyskytnúť aj príležitostné búrky a hurikány, čo by malo byť brateľmi pri plánovaní cesty.

V období od novembra do marca je podnebie miernejšie s nižšími teplotami, pričom denné teploty sa pohybujú od 24-28 ° C a nočné teploty môžu klesnúť až na 18-22 ° C. Zväčša je toto obdobie suchšie a vhodnejšie na návštevu ostrovov a k plavaniu.

Celkovo Antigua a Barbuda ponúkajú skvelé podnebie, ktoré bude vyhovovať každému turistovi a návštevníkovi. Coco Beach je jednou z mnohých krásnych pláží v tejto oblasti, ktorá určite stojí za návštevu, aby ste si užili toto krásne jedinečné miesto na zemi. Takže, keď plánujete svoju cestu do Antiguy a Barbuda, uistite sa, že sa načasujete správne a užijete si nezabudnuteľnú dovolenku.


Dovolenka Antigua a Barbuda Coco Beach


Antigua a Barbuda je karibský ostrovný štát, ktorý sa skladá z dvoch hlavných ostrovov a niekoľkých menších okolitých ostrovov. Svoju dovolenku tu môžete stráviť na plážach, ktoré sú známe svojou bielosťou a jemnosťou piesku, a tiež kvôli svojej izolovanosti, ktorá ju robí ideálnym miestom na únik od moderného sveta.

Jednou z najlepších pláží na týchto ostrovoch je pláž Coco Beach. Táto pláž sa nachádza na ostrove Antigua a inicioval ju hotelový rezort nazvaný Coco Beach Resort. Pláž je privátne vlastníctvo hotela a nie je určená pre verejnosť, preto môžete byť istí, že tu nájdete dostatok súkromia a pokoja.

Na pláži nájdete veľa zvyčajných prvkov karibských pláží, ako napríklad biely piesok a krásnu modrú vodu. Zvláštnosťou tejto pláže však je, že sa nachádza v zálive, takže ju chráni kus koralového útesu, ktorý znižuje príliv a vlny. Voda tu je pokojnejšia a plytšia, čo ju robí vhodnou pre rodiny s deťmi a iných návštevníkov, ktorí vyhľadávajú pláže so zmierneným prílivom.

Okrem plážových aktivít, ako sú napr. plávanie, šnorchlovanie a jogy, tu nájdete aj rôzne vodné športy a člnkové výlety. Okolie pláže je tiež obklopené tropickou vegetáciou, takže tu nájdete množstvo exotických rastlín a vtákov.

Ak hľadáte idylické miesto na dovolenku, kde sa môžete úplne odpočinúť, pláž Coco Beach na ostrove Antigua určite stojí za návštevu. Viete si tu oddýchnuť a vychutnať si krásy karibského mora a prírody.


Ubytovanie Antigua a Barbuda Coco Beach


Antigua a Barbuda sú karibskými ostrovmi s krásnymi bielymi plážami a neskutočnými výhľadmi. Pokiaľ hľadáte ubytovanie v Antigua a Barbuda, tak by ste určite mali zvážiť pobyt v hoteli Coco Beach.

Coco Beach je jeden z najkrajších hotelov v Antigua a Barbuda, ktorý sa nachádza priamo na pláži Valley Church. Ponúka exkluzívne ubytovanie a nezabudnuteľné zážitky s nádherným výhľadom na more.

Hotel Coco Beach má k dispozícii 66 izieb a apartmánov s klimatizáciou, balkónom alebo terasou s výhľadom na more či záhradu. Izby sú vybavené súkromnou kúpeľňou, satelitnou TV a minibarom.

Hotelové vybavenie zahŕňa bazén, jacuzzi, fitnescentrum a tenisový kurt. Deti sa budú môcť zabávať na detskom ihrisku alebo v detskom klube. Pre tých, ktorí túžia po oddychu, je k dispozícii plážová sauna a masáž.

Pre obedy a večere môžete navštíviť reštauráciu Beach Bar & Grill, kde si môžete vychutnať miestne a medzinárodné jedlá. Ak chcete vyskúšať niečo nové, môžete sa vydať do okolí, kde nájdete množstvo krásnych reštaurácií a barov.

Hotel je ideálnym miestom na oddych a relaxáciu na pláži, kde sa vyhrievate na karibskej slnkom a snažíte sa vyplávať nažhavenú morskú vodu. Návšteva Antigua a Barbuda je pre všetkých, ktorí hľadajú exotickú dovolenku s nádhernými plážami a priateľskými ľuďmi.

Spoločnosť Coco Beach ponúka nielen krásne ubytovanie, ale aj profesionálny personál a vynikajúcu službu. Ubytovanie v tomto hoteli vám zaručí unikátny pobyt v Antigua a Barbuda.


Najčastejšie otázky a odpovede Antigua a Barbuda Coco Beach


1. Aké aktivity sú k dispozícii na pláži Coco Beach?

- Na pláži Coco Beach si môžete vychutnať viacero vodných športov, ako sú napríklad potápanie, šnorchlovanie, windsurfing, kajakárske výlety či rybolov. K dispozícii sú tiež slnečníky a lehátka na oddych a relaxáciu.

2. Kde sa nachádza pláž Coco Beach?

- Pláž Coco Beach sa nachádza na západe ostrova Antigua, v blízkosti mestečka Jolly Harbour. Je to jedna z najkrajších pláží na ostrove s jemným bielym pieskom a krištáľovo čistou vodou.

3. Je možné sa na pláži ubytovať?

- Áno, je možné sa na pláži ubytovať v hoteli či rezorte, ktorý sa nachádza v jej blízkosti. Na pláži je aj niekoľko bungalovov k dispozícii pre návštevníkov.

4. Aké sú možnosti stravovania na pláži Coco Beach?

- Na pláži Coco Beach sa nachádza niekoľko reštaurácií a barov, ktoré ponúkajú rôzne druhy jedál a nápojov. Môžete si vyskúšať tradičnú karibskú kuchyňu či medzinárodné špeciality.

5. Kedy je najvhodnejšie obdobie na návštevu pláže Coco Beach?

- Pláž Coco Beach je otvorená celoročne. Na Antigue sa však odporúča navštíviť ju najlepšie medzi októbrom a májom, keď je tam mierna zima a nižšia možnosť zrážok. V lete môže byť na ostrove horúco a vlhko.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky