Letecký deň Dubová 2018

Letecký klub Dubová organizuje piaty ročník podujatia Letecký deň Dubová 2018, ktoré sa uskutoční 26. mája 2018 na športovom letisku Dubová.

Letecký deň Dubová 2018 je kultúrno-spoločenské podujatie, jedinečné svojho druhu v Bratislavskom regióne.

Zámerom usporiadateľov je propagovať letecký šport a vytvoriť príležitosť pre stretnutie fanúšikov a nadšencov lietania. Stalo sa už tradíciou, že jeho neoddeliteľnou súčasťou je oslava Medzinárodného dňa detí, pre ktoré je pripravený bohatý a atraktívny program.

Je to príležitosť navštíviť obec Dubovú a Malokarpatský región a zažiť tento priestor aj z iného pohľadu, nielen ako raj dobrého vína.

Podujatie je určené pre všetky vekové skupiny, nadšencov leteckého športu, lietania a tiež laickú verejnosť. Vítané sú rodiny s deťmi.
Podujatie sa bude konať v čase od 9,00 hod do 16,00 na športovom letisku Dubová. Partnermi projektu sú Bratislavský samosprávny kraj, Obec Dubová a Krajská organizácia CR Bratislava Region Tourism. Podujatie je organizované v súčinnosti s Letiskom Dubová.

V hlavnom programe Leteckého dňa piloti skupiny RedBull, vicemajster sveta Zoltan Vereš, športoví piloti zo Slovenska a zahraničia predvedú letové ukážky ako i ukážky špičkovej akrobacie na rôznych typoch lietadiel a vrtuľníkov.

Súčasťou programu bude prezentácia leteckej a špeciálnej techniky útvarov polície a hasičského a záchranného zboru SR.

Pripravený je bohatý sprievodný program pre deti a mládež, zážitkové lety. V areáli bude zabezpečený predaj občerstvenia a suvenírov.

Počas podujatia bude zabezpečená Záchranná zdravotná služba, Hasičský a záchranný zbor, pitná voda, bezpečnostná služba, hygienické zázemie a zber odpadu.
Pri príjazde automobilov budú posilnené hliadky, ktoré budú zabezpečovať plynulý prejazd na parkovisko.

Pre návštevníkov je pripravené kapacitne dostatočne veľké parkovisko. Parkovanie je zdarma.

Phone: +421 0903 474 242, +421 0903 257 644
Hlavná 39, 900 90, Dubová